www.nestesami.com - Свобода за българските медици в Либия

  • 1 690
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
МЕЖДУНАРОДНА КАМПАНИЯ ЗА СПАСЯВАНЕ НА ОСЪДЕНИТЕ НА СМЪРТ БЪЛГАРКИ В ЛИБИЯ

Кампанията се организира съвместно от вестник "Стандарт", Българското национално Дарик радио, информационния сайт DarikNews.bg и Национална телевизия Би Ти Ви. Трагедията с българските медицински сестри, които получиха смъртни присъди в Либия обедини три от водещите български медии в стартирането на кампания “НЕ СТЕ САМИ”.

Вестник "Стандарт", Би Ти Ви, Дарик радио и DarikNews.bg заедно отправят апел към всички българи в България, Европейския съюз и Съединените американски щати да бъдем активни в действията си и да покажем своята съпричастност към съдбата на медиците ни.

Като символ на кампанията вестник “Стандарт” ще отпечата лентичка, на която е изобразено българското знаме, заедно с думите “Не сте сами” – на български и английски език. Тази лента ще бъде разпространена сред всички български граждани в дните преди Нова година. В четири поредни броя на вестник Стандарт от 27 до 30 декември 2006 година ще бъдат вложени символите на съпричастност. Лентата ще получат и нашите сънародници по цял свят, чрез българските посолства и общности.

Целта е в новогодишната нощ колкото се може повече хора да носят на реверите си лентата с българското знаме – символ на позицията им в защита на нашите медици в Либия.

В навечерието на Нова година България ще бъде във фокуса на чуждите медии с празненствата по случай присъединяването си в ЕС. Нека да използваме този момент и чрез лентата, символ на съпричастност, да покажем на целия свят, че съдбата на петте български медицински сестри в Либия не ни е безразлична.

ЕКИПЪТ НАПРАВИЛ ТАЗИ СТРАНИЦА ПРИЗОВАВА ВСИЧКИ СОБСТВЕНИЦИ НА ИНТЕРНЕТ САЙТОВЕ ДА ПОСТАВЯТ ДО СВОИТЕ ЛОГОТА СИЛМВОЛА "НЕ СТЕ САМИ" И ПО ТОЗИ НАЧИН ДА СТАНАТ СЪПРИЧАСТНИ КЪМ СЪДБАТА НА МЕДИЦИТЕ НИ.

За контакти:

www.nestesami.com
+359.888729876
info@nestesami.com
ICQ - 284675873


Екипът направил тази страница не е обвързан с медиите започнали кампанията и не се произнася от тяхно име. Правим това по собствена инициатива защото се чувстваме съпричастни и се надяваме, че това ще се приеме като подкрепа и съпричастност а не като опит да си препишем заслугите за тази инициатива.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Не разбрах откъде можем да си вземем такива лентички за съпричастност?
Само със закупуването на в-к "Стандарт" ли?
Струва ми се,че по ТВ казаха,че ще раздават и на касите на големите супермаркети, ама дали съм разбрала  newsm78
Искам непременно да си вземем с мъжа ми такива лентички.На Нова год. ще сме в чужбина с наши бълг. приятели и искам и на тях да занесем.
целта е повече българи да покажат съпричастност, носейки лентичките, и на тържествата по случай присъединяването ни в ЕС, които ще се излъчват по света и ще фокусират световното внимание в/у съдбата на мед. ни сестри в Либия  Praynig
Моля, ако някой има повече инфо откъде да си вземем лентички, да пише!
Дано помогнем!

# 2
  • Мнения: 13 512
Казаха,че и на летище София ще има.

# 3
  • Мнения: 467
Не разбрах откъде можем да си вземем такива лентички за съпричастност?
Само със закупуването на в-к "Стандарт" ли?
Струва ми се,че по ТВ казаха,че ще раздават и на касите на големите супермаркети, ама дали съм разбрала  newsm78
Искам непременно да си вземем с мъжа ми такива лентички.На Нова год. ще сме в чужбина с наши бълг. приятели и искам и на тях да занесем.
целта е повече българи да покажат съпричастност, носейки лентичките, и на тържествата по случай присъединяването ни в ЕС, които ще се излъчват по света и ще фокусират световното внимание в/у съдбата на мед. ни сестри в Либия  Praynig
Моля, ако някой има повече инфо откъде да си вземем лентички, да пише!
Дано помогнем!
На 30-ти и 31-ви по супермаркетите, преди това май само в "Стандарт"

# 4
  • Мнения: 1 666
Могат и да се разпечатат от сайта на в-к Стандарт - тук

# 5
  • Мнения: 7 723
els , позволих си да "открадна" лентичката  от ти аватара  smihesorry

Иска ми се да призова всички съфорумки да покажат и по тоя начин съпричастността си към сънародниците ни  thumbsup

Вчера съобщиха, че във всички големи магазини ще можем да вземем лентички от касите  Peace

# 6
  • Мнения: 9
Ленти вече се раздават в почти всички голями магазини.

# 7
  • Мнения: 1 666
els , позволих си да "открадна" лентичката  от ти аватара  smihesorry


Радвам се за което! Няма лошо да ги носим и виртуално!

# 8
  • Мнения: 9
Ако няма да е проблем, моля някой от модераторите да направи темата главна, за да може да достигне до колкото се може повече хора. Благодаря

# 9
  • Мнения: 9
Ако няма да е проблем, моля някой от модераторите да направи темата главна, за да може да достигне до колкото се може повече хора. Благодаря


Не забравяйте, че те все пак са нечии майки.... Отново призовавам модераторите...

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Аз пък предлагам всички, съпричастни към съдбата на медицинските сестри, да сложат такава лентичка в аватара си. Нека до първи януари например всички покажем по този начин своята съпричастност  Peace

# 11
  • Мнения: 1 043
Аз пък предлагам всички, съпричастни към съдбата на медицинските сестри, да сложат такава лентичка в аватара си. Нека до първи януари например всички покажем по този начин своята съпричастност  Peace
и аз съм за това предложение  Peace

# 12
  • Мнения: 1 455
Побутвам темата.Момичета не знам как да намаля размера.Може ли някой да ми помогне.

# 13
  • Мнения: 3 886
els , позволих си да "открадна" лентичката  от ти аватара  smihesorry


Радвам се за което! Няма лошо да ги носим и виртуално!

и аз така направих.За което моля за извинение  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 948
Аз пък предлагам всички, съпричастни към съдбата на медицинските сестри, да сложат такава лентичка в аватара си. Нека до първи януари например всички покажем по този начин своята съпричастност  Peace
Подкрепям с две ръце! Peace

Общи условия

Активация на акаунт