Отговори
  • Мнения: 513
Вчера като купихме от корите Белла /, а напоследък уж заради рекламата за паричкат Белла купуваме от тях/мъжът ми за пореден път ме запита дали съм чувала някой да е спечелил от тези парички и даде идеята да питам тук във форума.

# 1
  • Мнения: 293
 NaughtyВчера правих в три къщи баклавата т.е. у нас ,у мама и у другата мама (свекърва ми )и все с  кори ''Бела''  и никъде нищо не открих.Аз също се чудя  дали някой е намирал?????

# 2
  • Варна
  • Мнения: 634
Аз също използвах 2 пакета ,но няма паричка Naughty

# 3
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Дотук - три пакета - нищо...намирисва ми на поредната измама Close!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 102
5 опита и нищо  Sad Дано пък на някой нещо да се е паднало  Peace

# 5
  • Мнения: 58
Тцъ...Три пъти купувах кори...

# 6
  • София
  • Мнения: 193
И  аз съм използвала 2 пакета и нищо.Накараха ни да купуваме точно от тях, лъжа или не това е , имат полза  #2gunfireЗълва ми ме пита и тя за паричка  и при нея е нямало.

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 12:50 от nelkin

# 7
  • Мнения: 346
Аз вече четири пакета отворих, но няма и следа от тези парички.

# 8
  • Мнения: 4
При мен още от първия път ми се падна печелившо талонче Изпратих го на посочения адрес преди около 10 дни, но все още не съм получила паричката Трябва да се достави от куриер Дано поне да е преди Нова година!

# 9
  • Мнения: 131
И при мен нищо.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 802
И в моите пакети имаше само кори  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 525
Моя позната спечели и прати талона,но още не я е получила.Аз лятото спечелих награда от кексчетата Браво(края на юни или началото на юли).Наградата с куриер получих в края на септември.Спокойно за тези,които са спечелили паричка-ще я имат за следващата година.

# 12
  • Мнения: 3 248
И в нашите 3 пакета - само кори и традиционните листчета с пожелания! Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 480
И в моите 2 пакета нямаше талонче за паричка.

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И при мен нищо  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт