Силно слюноотделяне!!!

  • 11 661
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 569
От няколко дена съм със силно слюноотделяне и не мога  да си обясня на какво се дължи. Появява се предимно вечер и в момента в който легна се почва кошмарът. Преглъщам, кашлям, нещо все ми дразни гърлото, а не съм болна или настинала, не приемам никакви лекарства. Снощи съм спала само три часа, през останалото време преглъщах......Много ми е странно но същевременно почвам да се тревожа какво става, някой има ли идея на какво се дължи това?

# 1
  • Мнения: 4 458
Аз имам бегла предства за причината, но не мога да съм сигурна. Най-добре е да отидеш на лекар. Не е нещо кой знае колко страшно, но отиди сега докато е време и докато не са с епоявили евентуални усложнения.

# 2
  • Мнения: 1 938
Да не би да си бременна? Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 7 716
Някои вирусни инфекции започват с обилно слюноотделяне. Щом ти дразни и гърлото.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Само 2 пъти съм имала подобни симптони... Към 3-я, 4-я месещ отшумяват, а след 9м., напълно изчезват Wink

# 5
  • Мнения: 569
  Не съм бременна-100%,притеснявам се обаче да не е нещо свързано с кръвната захар,има ли такива симптоми?

Аз имам бегла предства за причината, но не мога да съм сигурна. Най-добре е да отидеш на лекар. Не е нещо кой знае колко страшно, но отиди сега докато е време и докато не са с епоявили евентуални усложнения.

Би ли споделила на лични?

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 13:14 от nikitita

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
При покачване на кр. захар оставаш без капка слюнка в устата си, ако това е за което питаш.
Ама ти си обратния вариант?  Thinking

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 15:47 от Шани

# 7
  • Мнения: 569
При покачване на кр. захар оставаш без какпка слюнка в устата си, ако това е за което питаш.
Ама ти си обратния вариант?  Thinking

Да, прочетох за това преди малко, поне отпада тревогата ми за повишена кръвна захар, но какво тогава става, много се притеснявам, никой ли не знае на какво може да се дължи?

# 8
  • Мнения: 197
Аз много често боледувам-възпалява ми се гърлото, носа, а накрая и ушите. Винаги се почва със сополи, драскане на гърлото и обилно слюноотделяне. В най-критичните дни "спя" в банята, защото от тези слюнки мира нямам да заспя-от тях и много ми се гади. Лекувам се с антибиотик.Ходила съм при много лекари, защото проблема е от години, но всеки си има своя версия-бактериална или вирусна инфекция, хроничен синузит, просто от въздуха, алергия, дори кисти на яйчниците(това  беше предположение на лекарка УНГ Laughing). Това мога да споделя за себе си, а ти най-добре иди на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт