Как приемате пари за красота от съпруга :)

  • 2 068
  • 53
  •   1
Отговори
Малко въпросче...
Да речем, една средностатистическа жена, (просто жена, моята например) изглежда добре, но заплатата и не позволява да ходи на разкрасяващи процедури често - как би възприела една жена джобни пари за тази цел, дадени от съпруга и?

# 1
  • Мнения: 4 458
Аз с удоволствие ще се възползвам от предложението и ще съм много шастлива.  Mr. Green  Ще оценя и факта че разбира колко е важно за мен да "се потдържам" както и това че мъжа ми ме обича и цени достатъчно за да ми подари малко глезотия (ако е така при вас).
А, ако тя редовно си ходи на такива процедури, в смисъл поне веднъж на месец или два ..... Ако съм аз и тогава ще се зарадвам и ще го приема като малко финансово подпомагане  Wink за красотата на която той се наслаждава.

Ако се притесняваш че може да го изтълкува погрешно тогва може да измислиш повод за да и подариш това удоволствие. Сега поне поводи колкото си искаш.

А и ..... да си го признаем, всяка жена обича да я глезят от време на време.  Blush

# 2
  • Мнения: 597
Хи4 не се притеснявай! Аз съм женена от..16 год,в началото мъжът ми ми подаряваше най различни неща,които бяха скъпи,много качествени,трудно можеха да се намерят,но аз лично не съм си падала по тях,и дори да съм имала парите,никога нямаше да си ги купя.И така..предтави си,колко кофти ситуация:Той очаква аз да се зарадвам много,а аз проявявам всичките си артистични наклонности,за да не изглеждам неблагодарна.Не знам как стана,явно ме е усетил,и от много години вече ме пита,какво съм си харесала,или да излезнем заедно специално нещо да си избера,или както тази КОледа,написа ми чек.Да ти кажа много съм по доволна и благодарна,парите винаги са достатъчно за някоя глезорийка или процедурка в някой салон,абе каквото си реша за момента..Така,4е хи4 не бих се разсърдила,няма жена според мен,която да не се изкефи на няколко часа релакс,в някой салон...и ще ти кажа защо:Защото там няма неизпрано пране,деца,мъже и мръсни чинии...там си само ти,за да се почувстваш жена,да смениш прическа,тялото ти да получи своя дял с едно масаж4е,или каквото и да е било,от там излизаш винаги като новородена и пречистена със самочувствие.Така,че смело направи своя подарък,сигурна съм ,4е ще го оцени.

# 3
  • Мнения: 6 618
С огромно удоволствие бих ги приела Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 35 941
Малко въпросче...
Да речем, една средностатистическа жена, (просто жена, моята например) изглежда добре, но заплатата и не позволява да ходи на разкрасяващи процедури често - как би възприела една жена джобни пари за тази цел, дадени от съпруга и?
Зависи от жената.
Аз винаги разполадам с такива пари - няма красота без пари.
Най-много харча за себе си- и никога, никога не ми стигат.
Но, имам приятелки с много по-големи възможности от моите и недават пари дори за крем от средна класа, а какво да кажа за скъпи процедури. Да караш за 300 000 кола и да се мажеш с крем ''Дева'' - незнам, хора всякакви.
Аз много бих се зарадвала на тези пари, но за жена ти незная. Опитай - даваш и ги, а тя решава какво да направи с тях. Ако е като моята най-добра приятелка - ще опостоши Манго-то /магазина/ Wink

# 5
  • Мнения: 5 362
Според мен би ги приела.
Ти пробвай да й дадеш пари,пък ще видиш какво става Wink

# 6
  • Мнения: 2 019
не бих отказала

# 7
  • Мнения: 5 393
Ми аз направо си ги искам тези пари от мъжа ми- сега като не работя няма да ходя като плашило,я!Директно отивам и казвам ,че ми трябват пари. MoneyИначе преди като работех не ми се налагаше-плащах си ги аз процедурите.
Няма жена, която да откаже пари за такова нещо Mr. Green

# 8
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Много странно, че парите ви не са ли общи? При нас са общи, ако ми трябва нещо казвам и си взимам, но не смея да харча много пари за глезотии, че ми е съвестно вече не са само мои парите я. Но бих се зарадвала ако мъжа ми, ми предложи сам и ми даде пари за това и онова. smile3521

# 9
  • Мнения: 2 936
ако има желание за тази цел,невиждам какъв е проблемът!
на мен като ми трябват-казвам....когато това което искам го няма в нашият град-пращам мъжът ми да ми го купува  Joy Joy
а и той постоянно ме пита трябва ли ми нещо...
последно преди 3-4 дни ми купи ампули за коса!

# 10
  • Мнения: 5 393
Много странно, че парите ви не са ли общи? При нас са общи, ако ми трябва нещо казвам и си взимам, но не смея да харча много пари за глезотии, че ми е съвестно вече не са само мои парите я. Но бих се зарадвала ако мъжа ми, ми предложи сам и ми даде пари за това и онова. smile3521
Имаме и общи и лични пари, винаги е било така.Но в момента аз не изкарвам пари и затова ги искам от него-в смисъл да ги има в предвид като разход.Докато работех си плащах от моя личен фонд.

# 11
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ми то неговата заплата не е ли обща.  Mr. Green Това с джобните е обидно малко. Дано не опра до джобните на мъжа, за да ходя на фризьор.  Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 6 797
Дай Боже всекиму такъв мъж. Mr. Green
Аз не работя и разчитам на мъжа ми, разбира се, за тези процедури.

# 13
  • Мнения: 5 393
Пак обяснявам-винаги сме имали общи пари, но и лични. Двамата работим заедно-имаме собствен бизнес, така, че няма заплата,която той да оставя в къщи.Докато работех и аз, си взимах колкото пари ми трябват.Сега просто му казвам да ми донесе, иначе трябва да слизам до магазина и да ги взима от там-става сложно.Не съм от жените,които държат мъжете им да се отчитат до стотинка.както и моят мъж не ми държи сметка за моите разходи.Не си падам по това дебнене и абсолютен контрол на семейните финанси.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 605
Пак обяснявам-винаги сме имали общи пари, но и лични. Двамата работим заедно-имаме собствен бизнес, така, че няма заплата,която той да оставя в къщи.Докато работех и аз, си взимах колкото пари ми трябват.Сега просто му казвам да ми донесе, иначе трябва да слизам до магазина и да ги взима от там-става сложно.Не съм от жените,които държат мъжете им да се отчитат до стотинка.както и моят мъж не ми държи сметка за моите разходи.Не си падам по това дебнене и абсолютен контрол на семейните финанси.
И ние сме така мацка.
 А по темата - ами мисля, че с кеф ще ги вземе и целувка ще получиш!

Общи условия

Активация на акаунт