ползвате ли изкуствена коса?

  • 815
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 458
Ако има такива които ползват, кажете как съчетавате цветвете и дължините на кичурите и колко широки са самите кичури? Смесват ли разлиични цветове? Как замаскирате границата на естествена с изкуствена коса? Може ли и как да се подкъсява?

Аз си купих коса, но е доста дълга а и остава видима ивица.... Дали не трябва да е чуплива изкуствената коса - на къдрици за да не си личи толкова? Моята е с фибички които сама си ги слагам където реша и съоответно си режа колкото  искам широки кичури.... Чудех се кой е най-подходящия вариант да имам хем дълга хем и красива коса която да е като естествена  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 13 512
Аз имам естествена, която е боядисана и с кичури като моята си коса. 1.20 м. е рзделена на 3 реда-взеха мерки по главата ми. В интерес на истината, съм я слагала ведбъж, и то вързана- уверих се, че не ми отива дълга коса, мо затова пък за официална прическа- кок  някакъв е перфектна.ако я подстрижа колкото моята/както смятам да направя/, ще ми придаде обем. Но  сама не  мога да си я слагам,може би по-сръчните биха ногли.

# 2
  • Мнения: 4 150
Аз съм използвала искуствена коса.Хареса ми и много ми подхождаше.Много е важно да намериш цвят който е също като естествената ти коса иначе не става.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не.

# 4
  • Мнения: 560
Никога не съм ползвала.Всъщност имам количество коса,достатъчно да покрие 3 глави.Баси,майка ми вечно намеква,че съм се редила за коса няколко пъти и съм пропуснала опашката за акъл хихихихи.

# 5
  • Мнения: 1 813
Аз имах удължена коса сложена на кичури. Винаги трябваше или да е перфектно изправена или цялата накъдрена с маша .Средно положение нямаше.За това и не я носих дълго понеже всеки път като се изкъпех имах повече от час приготовления,което не е за мен  Crazy

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Не ползвам. Мога да услужа на някого с количество  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 4 458
Нямал ли е някокй "подвижни" кичури. В смисъл че моите си ги слагам сутринта и вечерта си ги махам и така колкото и когато искам? Явно ще трябв ада си купя и друг цвят - междиннен който да прелива от моя цвят в другия или да се боядисам с цвят близък до изкуствения. аз исках да стане ефекта - отгоре русо а долу кафяво Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 240
Аз много исках но се отказа защото досега не съм чувала много добри отзиви! Страшно трудна и скъпа е поддръжката за изглежда добре косата! Много по-лесно е човек да се грижи добре за собствената си коса и да я превърне в това което иска! Simple Smile Wink

# 9
  • Мнения: 209
И аз имах,лятото си бях сложила пепеливо-руси кичури,но постоянно се оплитаха и накрая ги махнах...мисля ,че най си е добре със собствената коса Wink

# 10

Общи условия

Активация на акаунт