БЪРСАЛКА ЗА ПРАХ "ПРОНТО"-как я почиствате?

  • 3 074
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 640
Моля,споделете как почиствате тази бърсалка за прах.Изтръсквате ли я навън или я перете на ръка?На опаковката не е указано почистването.
  Дайте идеи за бързо и лесно бърсане на прах,защото аз досега все с влажна кърпа минавах мебелите по 2-3 пъти.Много време отнема!

# 1
  • Мнения: 124
 LaughingНе се изтърсва нито пере просто я хвърляш в кофата/става въпрос за пухчето/ и си купуваш нова!
И с нея може да избършеш 2-3 пъти праха и става неизползваема.Аз съм доволна от спрея пронто за дърво/става и за пластмаса/дава идеален блясък!

# 2
  • Мнения: 1 187
Наистина,хвърляй в кофата щом почернее. Peace И аз ползвам спрея Пронто-антистатик е и действително поне още два-три дни ще имаш огледални повърхности.В къщи повечето препарати са такива и съм много доволна.

# 3
  • Мнения: 1 403
Да и аз съм много доволна от Пронтото и 4етката е яка ама много бързо се захабява. То минеш един път и в кофата  ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
В кофата,се изхвърля,след като се е замърсила.

# 5
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
С каква кърпа забърсвате когато ползвате Антистатика???

# 6
  • Мнения: 2 196
Четката на Пронто е за еднократна употреба - бършеш и в после на боклука. Confused
С каква кърпа забърсвате когато ползвате Антистатика???
Аз използвам най-обикновена,от тези,които се продават по 3 в пакетче.

# 7
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Аз като една "практична" домакиня я изпрах след първото използване ,защото ми заприлича на уличен пудел.Но действително си е за еднократна употреба.Но май ще ми излезе соленко всяка седмица да си купувам нова.Ще му мисля. newsm78

# 8
  • Мнения: 8 505
Но май ще ми излезе соленко всяка седмица да си купувам нова.

Има ги и на други фирми,по-евтини.

# 9
  • Мнения: 61
Хвърля се в кофата за боклук  Whistling

# 10
  • Мнения: 100
Аз я изпрах и продължих да я ползвам Simple Smile

# 11
  • Мнения: 6 871
Аз се опитвам да я итръсквам и като че ли има ефект, но накрая така или иначе трябва да се изхвърли.

# 12
  • Мнения: 952
Аз я пера след всяко ползване и когато наистина се захаби я хвърлям в кофата. Но все пак периода на употреба е дълъг  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт