Едно въпросче-моля за отговор

  • 715
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Момичета преди 8 дена родих и имам външни шевове струва ми се че паднаха на 6-тия ден ,моя ме гледа отдолу и каза че имало раничка и не е зараснала,бихте ли ми казали при такъв случай при какъв доктор трябва да отида за да ме види и ако се наложи пак да ме шият.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРИТЕ bowuu

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Първо честито бебе и много здраве и радост за напред
Трябва да отидеш на гинеколог.
Да не те плаша, но при първото ми раждане при мен се беше получило нещо подобно. Още бях в болницата, когато при сутрешната визитация акушерката ми откри, че единият шев се е отворил и започва да набира гной. Наложи се да лежа още 20-тина дни заедно с бебето, през това време ми правиха промивки, слагаха ми Вишневски(за бързо зарастване на раната) и накрая ми направиха вторичен шев.
Дано при теб не се усложнят нещата, защото е много неприятно. Колкото може по-бързо отивай на преглед.
Успех! Peace

# 2
  • Мнения: 178
Според мен трябва да отдеш при гинеколог и то спешно!!!!...и честито!!!

# 3
  • Мнения: 2 019
на гинеколог

# 4
  • Мнения: 492
Момичетата са ти казали - иди на гинеколог да те види!
Честита рожба!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 359
Честито!
Гинеколог- незабавно!

# 6
  • Мнения: 3 456
Понеже скоро пак идват празници и почивни дни най-добре иди още утре на гинеколог

# 7
  • Мнения: 603
Честито за детето!

Но не подценявай ситуацията, а веднага отиди на преглед при гинеколог.

# 8
  • Мнения: 1 232
Момичета преди 8 дена родих и имам външни шевове струва ми се че паднаха на 6-тия ден ,моя ме гледа отдолу и каза че имало раничка и не е зараснала,бихте ли ми казали при такъв случай при какъв доктор трябва да отида за да ме види и ако се наложи пак да ме шият.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРИТЕ bowuu


нормално е конците да паднат няколко дни след раждането.Раната не ти е зарастнала още,но прецени дали болката отшумява или се засилва,не пръскаш ли някакъв спрей-Бивацин например ,мога да препоръчам външно измиване със смрадлика или вода в която са разтворени няколко капки йод,много строга хигиена.И всичко това с уговорката,че ако болките от шева не са намалели ,а са се увеличили,бягай утре на лекар.
Честито детенце,живо и здраво да ви е!!!! Hug

# 9
  • Мнения: 6 461
Честито  bouquet  bouquet  bouquet
А що се отнася до проблема ти ,ще трябва да отидеш на гинеколог.

# 10
  • Банкя
  • Мнения: 40
Гениколог,аз имах същия проблем и пръсках с Бивацин

# 11
  • Мнения: 2 952
Няма какво да питаш мъжа ти , той не знае  Simple Smile Отивай на гинеколог , той ще  те препрати където е нужно и ако е нужно.Нищо не пръскай и не мажи освен ако не ти каже  доктора.

# 12
  • Берковица
  • Мнения: 25
Няма какво да питаш мъжа ти , той не знае  Simple Smile Отивай на гинеколог , той ще  те препрати където е нужно и ако е нужно.Нищо не пръскай и не мажи освен ако не ти каже  доктора.
newsm10

# 13
  • Мнения: 2 956
Честито за детето!
Но не подценявай ситуацията, а веднага отиди на преглед при гинеколог.
Peace  и честито   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 5 604
Честито бебче. А по темата и аз мисля, че без да отлагаш трябва да отидеш на гинеколог!

Общи условия

Активация на акаунт