отвиват ли се бебчетата ви?

  • 1 497
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Както и да я завия в някакъв момент ръцете и са навънка и не иска да ги прибере под завивката?Иначе и е топличко но самите ръчички изстиват.

# 1
  • Мнения: 178
И моята кукла е същата, даже си изритва шалтето. Чувалът ни е все още голям, пък и тя не го иска...,така че не сте сами!

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да. Отвиваха се и сега се отвива малката. Обличам ги повече и в стаята държа да е по-топло.

# 3
  • Мнения: 5 393
Да, Ивайло продължава да се отвива и сега.По тази причина спи с ританки и в стаята е малко по-топло, не мога да ставам по сто пъти през ноща да го завивам.

# 4
  • Мнения: 2 019
преди да,затова сега спи с чувалче

# 5
  • Мнения: 1 272
Това, че ръцете на бебето ти са по-хладни не е повод за притеснение. Иначе от както стана на месец започна едно лудо обикаляне на леглото и съответно отвиване. Товя е и причината да е с чувалче.

# 6
  • Мнения: 1 064
На Теди ръчичките са винаги отвити и вдигнати нагоре, но аз не се притеснявам...сега започна да си изритва завивката и ще му купувам чувалче... Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 026
 Моят син никога не е спал със завити ръце. Важното е да е завито телцето и крачетата-от отвити ръцете няма как да изстине.

# 8
  • Мнения: 4 978
Когато бебчето е здраво спи с вдигнати ръчички и е напълно нормално да не са завити.
Също толкова нормално е да се развива, да се обръща в леглото и да изритва завивките.
Затова има спални чувалчета, но на мен не ми допадат особено и се налага да ставам по няколко пъти.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 359
Ако не търпи одеало, слагай чувалче. Моята бебка спи с отвити ръчички.

# 10
  • Мнения: 287
Отвива се и още как: затова му купихме чувалче. Но пак ръцете са навън и все са студени, но аз не се безпокоя: щом му е топъл носа- няма повод за тревоги.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 359
Да, понякога се отвива. Има и чувалче, но не винаги спи с него.

# 12
  • Мнения: 2 757
Единственото, което можеш да направиш е да спи с дълъг ръкав. От ръкавици няма нужда  Wink
Ние спим по традиция не под завивката, а върху нея и никаква сила на света не може да ни смени навиците. Събуждаме се с ръце и крака на лед. Но за сега още не сме се разболявали  Peace

# 13
  • Мнения: 141
Преди да и взема чувалче спеше отвита постоянно по цяла нощ съм ставала да я завивам.Сега в чувалчето е по добре макар че понякога от ритане и въртене излиза и от него, но това се случва по-рядко. Joy

# 14
  • Мнения: 1 555
Моят син спи без юрганче, отначало ставах по 30 пъти на нощ да го завивам  #Crazy но после видях 4е няма ефект, така 4е сега си използва юрганчето като възглавница !

Общи условия

Активация на акаунт