Малчо го ухапа куче

  • 2 169
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
Е бясна съм! Изведах дребната на разходка и едно домашно куче я ухапа по ръчичката #2gunfire Изпусна си играчката от количката и спрях да и я вържа. През това време точно до мен мина един мъж, който водеше ротвайлер на каишка. Точно ме подминаваше и тъпия пес се обърна и ухапа ръчичката на Марти #Cussing out ПИСНА МИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!! Голямата я хапаха, когато беше горе долу на същата възрат #2gunfire

# 1
  • Мнения: 4 665
Съжалявам. Дано детето е добре. Всеки път, когато има подобна тема го казвам Crossing Arms Мразя кучкарски истории!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 105
Ротвайлер Shocked

# 3
  • Мнения: 3 423
много съжалявам Hug
ти не го ли уби на място,не ротвайлера а стопанина #2gunfire

# 4
  • Мнения: 677
Дано не е сериозно и се оправи бързо Малкия!
Ротвайлерите по закон трябва да се разхождат с намордници..
Баси уродите!

# 5
  • Мнения: 4 665
Забелязала съм, че дори и в такива ситуации стопаните на въпросните животни са нагли до безобразие и дори скачат да се отбраняват ако ги набереш

# 6
  • Мнения: 6 472
Ами дребната изпадна в истерия - много се уплаши горкото. Не я сръфа зверски, но и потече кръв и я водих на лекър, където изпадна в още по- голяма истерия Cry
Твърде бедните ми познания относно породите кучета ме наведаха на мисълта че е това, но може и да го бъркам с някоя друга подобна порода огромни псета newsm78

много съжалявам Hug
ти не го ли уби на място,не ротвайлера а стопанина #2gunfire

Помислих си го Confused Онзи изглеждаше много изненадан и притеснен. Сигурно ако си беше отворил устата да ми каже нещо, щях да го ритна!

# 7
  • Мнения: 3 861
Много съжалявам за случилото се...дано дребчо забрави бързо преживяното

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
ти не го ли уби на място,не ротвайлера а стопанина #2gunfire
Помислих си го Confused Онзи изглеждаше много изненадан и притеснен. Сигурно ако си беше отворил устата да ми каже нещо, щях да го ритна!

Shocked Е, а ти нищо ли не му каза?!
Много съжалявам, че дребната е изживяла такъв стрес... Sad

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
Лелееее, много съжалявам за случилото се.  Sad
А какво направи въпросния стопанин по повода???Не предложи ли помощ?
Уф, аз бих го осъдила този болкук! Close

# 10
  • Мнения: 47 901
отвратително е!милото детенце Cry,а тези стопани на кучета са за ...нямам думи просто
знам че не всички стопани на кучета са такива,но много,ама много са такива!аз лично в последните години намразих кучетата заради такива  случки #Cussing out
дано бързо забравите  и да няма други  проблеми ! Hug

# 11
  • Мнения: 6 243
Милото дете. Представям си какъв стрес е бил и за теб!

Стопанина на кучето е за трепане. И аз съм гледала куче, ама тия работи не са в реда на нещата. Кучетата се водят с намордници.

# 12
  • Мнения: 3 423
luluto само изненадан и притеснен ли бе стопанина Shockedа поне не се ли извини,не наказа ли кучето,не ви откара до поликлиниката Shocked
ти явно си много спокоен човек аз този щях да го отнеса
имала съм голямо куче-боксер,беше възпитано, никога не е посягало да хапе -смятам,че всичко зависи от стопанина

# 13
  • Мнения: 6 472
А спокоен мовек, ако ме бяхте чули как крещях Embarassed Онзи се извини, предложи да дойда с нас до болницата, ама за какво ми е там. Случката стана точно пред болницата и нямаше нужда да ни карат, просто трябваше да пресека улицата.  Човекът доста се шашна и ни беше изчакал пред кабинета. Извини се 100 пъти, но както се сещата мен не ме топли особено, че кучето му до сега не било налитало на хора и че "просто си играело" Ауууууу това последното ми е просто любимо #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out Много разпространена реплика и обикновено използвана за извинение към човек, на който туко що са му направили примерно 5 шева #2gunfire

# 14
  • Мнения: 6 167
Съжалявам, дано детето да е добре. Има ли шевове? Сериозно нещо?
В болницата какво се случи?

Това, което е хубаво е, че човека е бил възпитан да ви изчака, да се извинява 100 пъти.
Доста хора не считат за необходимо да го правят, а подминават. Извинението Е нещо.
Едва ли повече ще си разхожда ротвайлера без намордник.. Да се надяваме.

Общи условия

Активация на акаунт