За хора без работа

  • 1 883
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
Ето няколко идеи от мен:






Ако има интерес ще дам и други идеи

# 1
  • Мнения: 505
Много са красиви нещата  Peace Но май си права за хората без работа.  Laughing Давай още неща   bouquet

# 2
  • Мнения: 6 461
Много е красиво на истина . Peace
Бих разгледала още с удоволствие
.

# 3
# 4
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Много си падам   по подобни щуротийки. Благодаря Зоя страхотни неща.  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 365
Уау! Жестоко, няма да го показвам на баба ми, че ще ме прати да търся длета:)
А, някой може ли да ми каже какво е "спрей за презервация"? Ясно ми е за какво служи, но от къде ли се взима? И дали лимоновият сок има същия ефект?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 019
Как за хора без работа!? Това е за хора с талант. Много са красиви!

# 7
  • Мнения: 1 341
трахотни са,
аз с удоволствие бих си купила, за да ахкат гостите ми. Ама много обичам да ме хвалят Mr. Green
От къде мога да си купя тези инструменти и книжката? И на каква цена?

# 8
  • София
  • Мнения: 365
Книжката на български /точно тази/ не я намерих в нета. Намерих някакъв сайт за ресторантско оборудване, където пишеше, че има тези уреди за мъчение на плодовете. МИсля, че един от адресите беше на магазин на  графа N 13. Ще ида да видя, и ако има ще пиша cook

# 9
  • Мнения: 222
има ги на
ул. Голаш No. 24A, 1111 София
там има и всякакви уреди за декорация, силиконови форми и много други красоти

# 10
  • Мнения: 400
Страхотни идейки!
Зоя, би ли казала как се казва тази книжка, за да я потърся в Пловдив.

# 11
  • Мнения: 222
Като обикалях НДК видях един щанд с кухненски инструменти, силиконови форми и формички за шоколад и продавача ми даде диск с тази книга, аз почти всичко съм качила от него има още малко и като имам време ще кача и другото

# 12
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
И тези уреди за декорация на каква цена вървят  newsm78. Я споделете, че Зоя така ме зариби с тези красоти. Дайте повече инфо, че да поръчам ако трябва да ми вземет и да ми пратят. Примерно това ножче дето се режеха ябълките има ли го и ценичката каква е.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 222
немога да ти кажа цени аз си вземах нож да рязане на краставица на спирала-12лв, за декорация в/у цитруси 5лв. за картофи на спирала 12лв и силиконова форма за 19лв.
На 29 ще ходя и ще проверя каква е цената на drugite raboti

# 14
  • Мнения: 2 936
супер са!!!!!!
но аз дори и да нямам работа-няма да имам нерви за това  Crazy а си трябва и умение...не само да хванеш инструментите и да режеш!

Общи условия

Активация на акаунт