На моето дете.

  • 1 632
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 338
Тази сутрин ще се усмихна,когато видя лицето ти и ще се смея за да не заплача.
Тази сутрин ще те оставя да облечеш каквото искаш и ще кажа колко добре изглеждаш.
Тази сутрин ще зарежа прането и ще те заведа в парка да си поиграем.
Тази сутрин ще оставя чиниите в мивката и ще седна до теб да ми покажеш как се реди този пъзел.
Днес след обяд ще изключа теелефона и компютъра,няма да крещя, дори и тон няма да повиша.
Днес след обед няма да се тревожа какъв ще станеш когато пораснеш.
Днес след обед ще отидем в МакДоналдс и ще си поръчаме две детски менюта с две играчки.
Тази вечер ще те държа в прегръдките си и ще ти разкажа за твоето раждане и за това колко много те обичам.
Тази вечер в банята ще те оставя да се намокриш и няма да ти се карам.
Тази вечер ще те държа дълго в прегръдките си и ще пропусна любимите си теливизионни програми.
Тази вечер ще те целуна и ще благодаря на Бога че ме е дарил с най-хубавия подарък.
И ще се замисля за майките и бащите,които търсят изчезналите си деца,за тези които стоят да гроба на детето си вместо до неговото легло,и за тези родители които седят в болничните стаи ,гледайки как детето им страда.
И ще ти кажа лека нощ,и ще помаля Бога за още много дни,които да се забавляваме заедно.....

П.С.Да се помолим за тези деца и родители в навечерието на Рождество Христово.




Това го прочетох в един друг сайт,и бързам да го споделя с вас.

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 14:26 от danieli00

# 1
  • Мнения: 2 821
Да, много е хубаво..насълзиха ми се очите...мерси, че го сподели  bouquet

# 2
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Малко е тъжно, на мен така ми подейства. Cry

# 3
  • Мнения: 834
Направо ме разплака

# 4
  • София
  • Мнения: 2 530
И мен.

# 5
  • Мнения: 7 723
Тъжно е, защото на фона на нервното ни ежедневие не се сещаме да правим всичко това  .....а е толкова просто  Cry

# 6
  • Мнения: 2 237
Ох,една буца ми заседна в гърлото....
Хубаво е .Замислих се.  Sad

# 7
  • Мнения: 4 053
много хубаво,а също така и тъжно  Confused

# 8
  • Мнения: 281
МНОГО ТЪЖНО И МНООООГО ИСТИНСКО!

# 9
  • Мнения: 1 640
Благодаря ти ,че го сподели,плача и отивам да гушна моето пухче!  bouquet

# 10
  • Мнения: 147
и мен ме просълзи... наистина отделяме прекалено много внимание на незначителните неща, а по-малко на значителните и се сещаме за това когато вече е късно

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Много е хубаво, но много тъжно... Cry

# 12
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Благодаря ти че ми напомни за тия прости но толкова важни неща които забравяме в забързаното всекидневие   bouquet

# 13
Много е хубаво и много истинско.
Боже, защо вечно нямам време...Това са толкова простички неща, а може би всички ги подминаваме ежедневно. Стана ми и тъжно, и гузно, и ми се прииска да си гушна двете куклички, но съм на работа. А след това пак ме чакат домашните задължения и пак няма да имам време...,и пак ще бързам, и пак ще забравя за тези мили думи... Cry
P.P.  А когато намеря време, децата ми ще са пораснали........ Cry

# 14
  • Мнения: 511
да се сещаме не само по празници за такива мили думи това е моето желание

Общи условия

Активация на акаунт