Ходите ли на ледените пързалки?

  • 2 151
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 993
Сега, доколкото разбрах , в София има няколко открити освен тези в Зимния и в Славия, в Пловдив има открита...
Ходите ли по принцип, пробвали ли сте?
Аз бях ходила веднъж преди 2 години, но тогава само за парапета се държах. Вчера със сестра ми ходихме на тая в Пловдив и леко се попребихме от падане. Но пък само едно синьо коляно имам Simple Smile Казах и , че можев да направим шоу "Некадърници на леда"  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 233
Ами докато имаше в Търново ледена ходех. За огромно мое съжаление вече няма...

# 2
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Аз бих отишла с удоволствие, но не съм никъде наблизо до София, нито до Пловдив в момента Sad А иначе обожавам да се пързалям! Като бяхме малки с братовчедите се пързаляхме по терлици върху замръзналото езеро на село  Laughing С какъв акъл и досега не знам... Но винаги съм обичала леда и пързалянето Simple Smile Другия път и аз идвам с вас !

# 3
  • Мнения: 7 723
Аз ходих на тази, на НДК с дъщеря си  Shocked
Много се изненадах, че карането на кънки е нещо, което не се забравя  Wink
Не бях се качвала от 17години  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 952
Мен пък ме  е  не само страх , че  ще  падам , ами ме е и срам Joy

# 5
  • Мнения: 338
Ако имаше във Варна щях да отида,нооооо......  33uu

# 6
  • Мнения: 6 155
Никога не съм ходила  Blush

# 7
  • Мнения: 6 993
Мен пък ме  е  не само страх , че  ще  падам , ами ме е и срам Joy
И нас ни беше срам, ама след първото ти минава.  Laughing Особено както наоколо всички снимат с телефони и фотоапарати.Има ни на поне 15 снимки падащи и ставащи Embarassed Laughing
Суей, у Софето, дарлинг, като се върнем, ще се организираме да те водя Simple SmileSimple Smile

# 8
  • Мнения: 1 100
Скоро имам път към София. Задължително ще се попързалям. Могат ли 6 годишни деца да се парзалят също? И много ли се чака? Много хора ли има? Да не е някаква блъсканица?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 161
Днес специално на всички пързалки в София беше лудница. Имах намерение да се пробвам, ама не ме огря, то един народ....леле #Cussing out

# 10
  • Мнения: 1 100
Днес специално на всички пързалки в София беше лудница. Имах намерение да се пробвам, ама не ме огря, то един народ....леле #Cussing out


Ауу, толкова ли е зле. Има ли кънки за всички?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 105
Да, ходих. Аз обичам да карам кънки. Детето също беше с мен и ми беше много странно, че не се е качвал никога, а за двата си пъти беше иненадващо стабилен!

# 12
  • Мнения: 6 993
Сигурно е блъсканица, защото е почивен ден. И ние вчера чакахме на ужасна опашка, но за пързалките след 8 часа почти нямаше хора...Иначе мънички дечица могат - имаше такива 5-6 годишни, които се мъчеха да се пързалят, но основно се пързаляха по дупе Laughing А по принцип кънки има, защото те пускат определен брой хора за 1 час и другите остават за следващата пързалка и така...Поне при нас беше така.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 161
Днес специално на всички пързалки в София беше лудница. Имах намерение да се пробвам, ама не ме огря, то един народ....леле #Cussing out


Ауу, толкова ли е зле. Има ли кънки за всички?
Ами то просто неможеш да се добереш до пързалката, незнам дали не са ограничен брой кънките Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 4 867
мойто хлапе е на 4г. и половина и няма проблем на леда.
освен това според треньорите "мантинелата служи за отделяне на пейките от леда, а не за подпиране". те изкарват всички на средата на леда и учудващо малчовците тръгват уверено от първото си стъпване на кънките.

Общи условия

Активация на акаунт