Горещи бразилки

  • 956
  • 6
  •   1
Отговори
Мммм им ли майки или таковци от Бразилия ??? Вманиячена съм по тази странa и искам да си говоря с някой, който живее там  Peace

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 16:07 от FuckYourself `

# 1
  • Мнения: 2 907
Въх, какво е това ?

Каква е тази тема? Пък тез фак тук, фак там, лекен и сливи ме карат да си мисля, че си някакъв фрустриран господин от Булгаристан, който се чувства много самотен покрай Коледните празници. Ако си пък жена - има и много безвкусни жени. Колкото и да се предлагат за "лекване".

А за Бразилия... Едва ли наистина те интересува, нали?

# 2
Въх, какво е това ?

Каква е тази тема? Пък тез фак тук, фак там, лекен и сливи ме карат да си мисля, че си някакъв фрустриран господин от Булгаристан, който се чувства много самотен покрай Коледните празници. Ако си пък жена - има и много безвкусни жени. Колкото и да се предлагат за "лекване".

А за Бразилия... Едва ли наистина те интересува, нали?


Не , педофил съм Simple Smile изобщо не ме интересува тази тема ... просто си губя времето ха Я, по-добре си гледай бебето,че такива като мен на какво ли са способни  Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 2 907
Ми добре че си ти, че да се посмеем бе човеко  Joy

Ама пак ще ти кажа, че мастурбирането тук няма да ти е много приятно.

Нека оставим за друг път това, кой на какво е способен. Може пък аз да съм способна на повече оте теб  Joy

# 4
Абе простотиите на една страна .. аз наистина искам да говоря с някой ,който живее в Бразилия

# 5
  • Germany
  • Мнения: 1 262
ами ако наистина гориш от желание разрови се из форума пък може и да се появи някоя разгорещена.... Laughing Laughing Laughing

# 6
  • Мнения: 6 167
виви3 напредва и излиза от рамките на клю-то))
вманиАчена е да си говори с майки.
виви3, от бразилия в тоз форум - тц.
а и да се появи - темите са все за АМ.
скука.

Общи условия

Активация на акаунт