Някой може ли да ми даде линкове към барбарони

  • 808
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 315
Знам,че имаше теми за барбароните, но не ги намирам. Знае ли някой теми и линкове към филмчета и книжки за абрбароните?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 7 723
Я виж ТУК

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 18:46 от mylenka

# 2
  • Мнения: 1 114
Аз бях пуснала една тема за Барбароните. Ето линк към официалния сайт.   Simple SmileИма няколко игри.
http://www.barbapapa.fr/gb/game/barbaphone.html

# 3
  • Мнения: 364
барбароните са ни любимци - Теа и Миленка - благодарности ! ще уплътним времето в игра  Grinning

# 4
  • Мнения: 7 723
Оф, да ви се оплача- от снощи ги свалям от АРЕНА- та и още не са се свалили.............. #Crazy

# 5
  • Мнения: 7 723
Ей, мами, да ви се похваля- чак сега ми се свали филма и е страхотен  thumbsup
Цял ден не съм спирала компа, но си заслужаваше, дъщерите ми много се изкефиха  Party
а само като си помисля,  че бях забравила за съществуването на този филм Shocked

# 6
  • Мнения: 1 640
Миленка,няма никакъв сийд за Барбароните!Отдавна ,от месеци насам го търся това филмче,а сега няма сийд! В Арена трудно влизам,често ме отхвърля,макар че съм регистрирана. Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 7 723
Къпинче , точно от Арена го свалих и е супер  thumbsup

Лошото, обаче е, че няма превод на БГ Crossing Arms
Щом си регистрирана, опитай пак  Peace

C:\Program Files\BitComet\Downloads\Barbapapa L'Integrale - DivX - FR - DVDRip

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 10:40 от mylenka

# 8
  • Мнения: 1 640
В момента тегля Барбароните от адреса,които Миленка е дала по- горе,но няма дост. сийд,поне до този извод стигам,щом за 1 нощ и до сега/11 ч/ има прогрес едва2,5 %!!!!!!!!!!!!

# 9
  • Мнения: 7 723
Къпинче , и аз два дена ги свалях   33uu
Сега съм пуснала НУ ПОГОДИ, ама нещо още не е зацепило  newsm78 Shocked

# 10
  • Мнения: 1 640
Имам Ну погоди,но качеството му не  е отлично.Може  пък аз да ти пратя Ну погоди ,а ти на мен -барбароните,ако до 2 дни не успеем да ги  изтеглим.Аз съм от Варна.

# 11
  • Мнения: 7 723
.....Може  пък аз да ти пратя Ну погоди ,а ти на мен -барбароните,ако до 2 дни не успеем да ги  изтеглим.Аз съм от Варна.
thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт