Пътуване с новородено

  • 1 416
  • 2
  •   1
Отговори
Vesela Koleda na vsi4ki bude6ti i nastoja6ti mami, tehnite bebeta i semeistva !
Bremenna sum v kraja na 8 mesec i o4akvam purvoto si dete s termin 31 Januari 2007 g. Bremennostta mi mina spokoino,vsi4ki sme v trepetno o4akvane na malkija 4ovek,no men me trevoji edin problem,koito iskam da spodela i vi molja za suvet!
Suprugat mi si nameri mnogo dohodna rabota na 80 km izvun grada, v koito jiveem i 6te bude dosta zaet za da si idva 4esto vku6ti.Predlogi mi az i bebeto da otidaem pri nego,no az otkazah predvid predstoja6tijat 9 mesec ot bremennostta,a i iskam da gledam bebeto vku6ti.
Znaja ,4e 6te mi bude trudno sama i tatkoto mnogo 6te ni lipsva,no mislja 4e taka 6te bude nai-dobre za beb4o. Vse pak se kolebaja dali postupvam pravilno i molja za mnenie koga (imam predvid na kakva vuzrast trjabva da e bebeto) spored vas 6te bude razumno da se premestja pri muga si ,za da se radvame zaedno na detence.
Blagodarja vi predvaritelno i o4akvam suvet ot mama, kojato e bila v moeto pologenie!
Veseli praznici!!!

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 16:23 от Тинтири-Минтири

# 1
  • Мнения: 824
Отивай при таткото след като родиш.За бебока няма проблем да пътува ,слагаш го в столче за новородено или в количката(ако се маха коша) и се премествате .А и като си преместиш всичко необходимо за бебето,какъв е проблема .Нали става въпрос за пътуване с кола?

# 2
  • Мнения: 2 085
Винаги можете да се преместите с бебчето, стига условията да са подходящи Peace

Общи условия

Активация на акаунт