Как се справяте с 4уждите хора,които пипат децата ви?

  • 1 534
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 811
Та това ми е въпроса...Може да е имало подобна тема,ама не я открих,за което Ще ме извинявате  Blush
Кажете,мами,4е аз съм безсилна....докато се усетя и все някой я пипа или Щипе по бузите,пипат и ръцете,а са и все в устата...Вбесявам се само ,като се сетя  #Cussing out.В4ера в разстояние от буквално 10 минути я пипнаха двама и мъжа ми побесня,каза им го,но уви беШе късно...
Ве4е си мисля да зака4а една табелка "Не пипай!!".

# 1
  • Мнения: 5 393
За непознати хора ли става въпрос? Тогава е разбираемо да се ядосваш и да ти е неприятно.Иначе на познати и приятели го давах моя мишок.Всички го гушкаха(с мое разрешение разбира се), но не ми се е случвало непознати да посягат да го галят и пипат. Naughty
Просто заяви на всеослушание, че не ти е приятно да се пипа детето без твое или на таткото разрешение.Който иска да се сърди Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 1 232
незнам какъв съвет да ти дам,аз все още страдам от това че все ще се намери някой да прегръща и целува Вики,много тактично правя гримаси или директно заявявам ,че има вируси които за възрастните не са опастни ,но не и за децата.Не обичам хич такива фриволности,здрасти и ай юрюш на целувките,бр гнус може пък и аз да съм сбъркана знам ли

# 3
  • Мнения: 2 039
Страшно ми е неприятно,когато някой си посегне да го пипа  #Cussing out Как може да не се усещат тези хора бе  Crazy,все пак това е бебенце  Crossing Arms

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Не ми се е случвало непознати хора да я пипат,само казват о..колко е красива и я заплюват.

# 5
  • Мнения: 6 461
Не разрешавам непознати да пипат децата ми. Naughty

# 6
  • Мнения: 2 757
За непознати разбирам. Ама и да го погали някой голяма работа. Виж, да го сграбчи да го лигави не става. Но приятели никога не съм имала против да го пипат от малък. Кво пък толкова. Пък и хората се съобразяват, няма да прекаляват в радването си. До там, че свекърва ми отначало ни веднъж не го целуна, като че ли я беше страх да не би да ми е неприятно. И взех по едно време чак да си викам: Тууу, тази пък жена как не го целуна ни веднъж  Wink
Не виждам кой знае какъв проблем. Пък и детето ти скоро ще почне да слада в устата си квото намери по земята, ще яде пясък в който сигурно са пишкали кучета и котета и кво ли още не. Тогава на кой ще правиш забележки? Няма спасение, така че по-добре се успокой  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 819
Без значение дали пипащите са ми познати или не, ако не ми е приятно, гледам лошо (то аз така си гледам де) и казвам злобно "Не ми пипай детето!" Angry

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
ох, и на мен ми беше адски неприятно, но само от абсолютно непознати хора. Вече почти никой не я пипа, защото още докато видя някой, че се опитва му казвам, че не разрешавам да се пипа бебето. Само това е изхода от ситуацията, казвам го от опит! В началото се опитвах да бъда тактична, но уви, не помагаше! Затова сега казвам директно и не ме инт кой се сърди и кой не!!! Naughty

# 9
  • Мнения: 348
Виждам, че живееш в Испания. И аз съм със същия проблем, тук хората са такива, нрави и обичаи, какво да ги правиш. Аз като родих дойде в болницата една приятелка да ме види и както си влезе от улицата без да се мие нито нищо докато се обърна и гледам целува бебето  #Crazy побеснях. Имам и други такива случки и то много, а бебо още няма два месеца. И по улицата му посягат, но  Naughty има си хас. Просто казваш НЕ и това е.  Hug

# 10
  • Мнения: 811
Ясно ми е,4е немога да я предпазя от вси4ко и от всеки,ама поне докато е оЩе малка ми се иска да не я пипат.И да, имам впредвид напълно непознати.Но дето вика jupeto,тук са си такива.Ние оба4е неможем да се примирим и съвсем сериозно ви казвам ,мисля да зака4а табелка,заЩото тези хора са непредсказуеми...както си стоиШ и изведнъж изко4ил някой да я пипа.А има толкова болести  Twisted Evil,колко му трябва на едно бебе.
Неприятно ми е когато я пипат саседките,ама пуста такти4ност...нали Ще се разсърдят,как Ще се гледаме... Mr. Green.Незнам как да им покажа ,4е ми е неприятно,а пък и те от намеци не разбират  #Cussing out

# 11
  • Мнения: 811
Не разрешавам непознати да пипат децата ми. Naughty


Как го правиШ  newsm78

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Много рядко се случва непознати да я пипат-гледам много лошо.

# 13
  • Мнения: 1 910
За непознати разбирам. Ама и да го погали някой голяма работа. Виж, да го сграбчи да го лигави не става. Но приятели никога не съм имала против да го пипат от малък. Кво пък толкова. Пък и хората се съобразяват, няма да прекаляват в радването си...
Не виждам кой знае какъв проблем. Пък и детето ти скоро ще почне да слада в устата си квото намери по земята, ще яде пясък в който сигурно са пишкали кучета и котета и кво ли още не. Тогава на кой ще правиш забележки? Няма спасение, така че по-добре се успокой  Wink
Общо взето и аз, като NikiFin.

А щом не искаш да я пипат - директно казвай. Ще им стане неприятно, но поне няма да е половинчато и ще внимават следващият път. На мен не ми се е случвало някой да пипне детето ми без аз да забележа намеренията му. Едва ли и на теб ще ти е трудно да се намесиш, ако си нащрек.

# 14
  • Madrid
  • Мнения: 514
И аз живея в Испания и никога не ми е ставало неприятно,когато милват,галят или се радват на детето ми-напротив,доли ми харесва,че им е приятно да държат моето бебе!Според мен си е до човек,теб явно те дразни и щом е така,пробвай тактично да им намекнеш,ако не стане-директно! Mr. GreenНо не се връзвай толкова!Ще ти е по-леко! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт