Лунен ден 27.12.(сряда)

  • 2 092
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Хайде момичета за последен път ДА ГО НАПРАВИМ.Лунуването да започне точно в 16,48 часа.Успех Peace.

# 1
  • Мнения: 814
Последното лунуване няма да  правя покрай тези празници, дато са се навързали, то не бе Бъдни вечер, Коледа, а днес и Стефановден! Съпругът ми е именик, ще имам гости и целият ефект от поредните лунувания май ще го залича  smile3511!
   Но на  3 януари от 15.58 ч -  newsm68  започвам твърдо отново! На лунуващите днес - успех! smile3525
   Весело посрещане на Новата година и пожелания за всичко най-най-най!

# 2
  • Мнения: 799
аз ще се пробвам, защото последните дни не беше ядене, а извращение

# 3
  • Мнения: 1 290
В играта съм,че  кантарът днес ме вбеси #Cussing out

# 4
  • Мнения: 1 099
Надявам се този път да успея, че не мога да се гледам..... Тези празници.....

# 5
  • София
  • Мнения: 6 798
Ох, уж щах да се включвам с вас, след като родя, ама ми се струва, че вкъщи ме направят на 2 стотнки, ако разберат че толкова рано съм задиетувала. Ще гледам просто да огранича храненето днес.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 819
Хайде да лунуваме, защото ми се повръща от цялото това ядене, а коремът ми е щръкнал на няколко метра пред мен...

# 7
  • Мнения: 4 076
Ох, уж щах да се включвам с вас, след като родя, ама ми се струва, че вкъщи ме направят на 2 стотнки, ако разберат че толкова рано съм задиетувала. Ще гледам просто да огранича храненето днес.
О,Klemy,не знаех,че си родила.Честито,нека бебокът да ви носи само щастие!Никакви диети за тебе Naughty
А ние,дето няма да раждаме,дайте да се стегнем малко!Включвам се и имам чувството,че ще ми бъде много трудно,защото свикнах да ям често и много в последните дни  ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 060
В играта съм,че  кантарът днес ме вбеси #Cussing out

И аз така! Похапнах някои вкуснотии за закуска, но след обяд спирам всякакви сладкиши и др. подобни. Голям ужас! Преди не бях такава. К'во ми става напоследък не знам. Трудно се въздържам от храна  Sad
Но.... Naughtyднес съм на линия. До нова година се надявам да намаля 2-те килца, които трупнах от седене на маса и хапване! #Crazy И трябва да започна от днес!

Хайде, успех на всички!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 612
И аз се включвам пак. Тъкмо съм дала добър старт, от сутринта само плодове  Peace

# 10
  • Мнения: 82
ВЕСЕлА КОлЕДА.ЖЕлАЯ НА ВСИчКИ ЗДрАВЕ ЗАЩОТО ВСИчКО ДрУГО мОЖЕШ ДА ГО ПОСТИГНЕШ С ТрУД И УПОрИТОСТ.А СЕГА ПО ТЕмАТА.И АЗ СЕ ВКлЮчВАм.ВЕчЕ ЗА 3 ПЬТ ЩЕ ПрАВЯ ТОВА ПрОчИСТВАНЕ.мНОГО мИ ДОПАДНА И СЕ чУСТВАм ПрЕКрАСНО.ПОЖЕлАВАм УСПЕХ НА ВСИчКИ КОИТО СА рЕШИлИ ДА ГО ПрАВЯТ. newsm10

# 11
  • Мнения: 28
Включвам се и аз!А за 2007г. датите кои са?

# 12
  • Мнения: 814

МеРи ПоПиНз, на твоя въпрос ще отговоря частично, докато някой гражданин не е влязъл при мен и не ме е прекъснал, та:
  За януари  датите са следните: 03 - 15.58 ч.
                                                      11 - 14.45 ч.
                                                      19 - 06.01 ч.
                                                       26 - 01.02 ч.

За февруари : 02 - 07.46 ч.
                        10 - 11.52 ч.
                        17 - 18.15 ч.
                         24 - 09.57 ч.

За март : 04 - 01.18 ч.
                12 - 05.55 ч.
                19 - 04.43 ч.
                25 - 20.17 ч.
 
За сега това са датите за първото тримечесие, следващите ще ги добавя по-късно.  Още веднъж успех на лунуващите днес, аз ще направя разтоварването от утре поне за два дни, защото ме е срам от мен самата!


# 13
  • Мнения: 78
И аз се включвам пак. Тъкмо съм дала добър старт, от сутринта само плодове  Peace

И аз така.Включвам се, че голямо тъпчене падна.Направо се мразя в такива моменти

# 14
  • Мнения: X
Леле, добре че го видях на време!  Hug
Ще се лунува, то се знае. smile3508

Общи условия

Активация на акаунт