СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"ІІ

  • 12 876
  • 281
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Хайде на новата темичка Hug! Дано е ползотворна!

Сметката на сдружението в Нефтинвестбанк- BG10IORT73771004576800
BIC/SWIFT/IORTBGSF

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Честита Коледа на всички всеотдайни и загрижени майчета!
Нека семето, което е посято, изкласи в прекрасен плод... Дано е плодотворна!   bouquet

# 2
  • Мнения: 208
Честита Коледа на всички всеотдайни и загрижени майчета!
Нека семето, което е посято, изкласи в прекрасен плод... Дано е плодотворна!   bouquet

АМИН!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хелоу  - поздравявам тука,
бях се чудил що е скука?
А пък те открили тема,
разиграват пак таз благодейна схема!
 Hug

# 4
  • Мнения: 705
ВЕСЕЛО посрещане на Новата Година на всички!   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 839
Другата тема що така заключена, исках да пусна линк към тази  Rolling Eyes

# 6
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
Здравейте на всички, явно още празнувате.
Днес празнуваха рожденните дни на дечицата в Овчарово. Занесохме им тортички, а от вас подаръците. Много са се радвали дечицата. После е имало танци и поздравления от другите дечица. Малко сгафихме, защото Монда ми е написала Ивелин, а се оказа, че детето е Ивелина, но здраве да е. Laughing
Децата са добре и засега нямат нужда от нищо. Платили са им сметките и са им вдигнали издръжката. Било е топличко в помещенията.
Има и снимки, така че ако някой иска да ги вкара в албумче, може да ми пусне на лични имейл, на който да ги пратя.

# 7
  • Мнения: 208
Днес празнуваха рожденните дни на дечицата в Овчарово. Занесохме им тортички, а от вас подаръците. Много са се радвали дечицата. После е имало танци и поздравления от другите дечица. Децата са добре и засега нямат нужда от нищо. Платили са им сметките и са им вдигнали издръжката. Било е топличко в помещенията.
Ето една стопляща сърцето новина в навечерието на празника!
Поздравявам тези, които са участвали в мероприятието!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Браво Спинки! Ето ти моят katytuneva@abv.bg Hug

# 9
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Мили мами, обръщам се към вас, защото знам за големите ви сърца!  bouquet

Ето какво бе публикувано преди малко в сайта на Дарина:

Цитат
В болницата, където се лекува Дарина е свършила кръвната плазма. Спешно се нуждаем от кръводарители от Варна и околностите!
За момента Дарина се нуждае от преливане на около 250 мл кръвна плазма, а за всеки 50 мл са необходими 4-ма кръводарители. Всеки, който би желал да помогне трябва да отиде колкото се може по-скоро до Кръвния Център (намира се до новата сграда на Окръжна болница - Варна) и да дари кръв.
На бележката трябва изрично да пише, че кръвта е дарена за Дарина Росенова Пенчева от ІІІ-та Детска Клиника!
Сестрата на Дари - Лора - ще бъде в центъра по кръводаряване всеки момент - можете да давата бележките направо на нея или да ги занесете лично в клиниката за Дарина.
БЛАГОДАРИМ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!


Ако можете помогнете или кажете на други хора да помогнат! Praynig

# 10
  • Мнения: 2 502
виждам ,че една мама ме е изпреварила с молбата

мами от Варна , помогнете ,ако можете  Praynig

# 11
  • Мнения: 705
Мили мами, обръщам се към вас, защото знам за големите ви сърца!  bouquet

Ето какво бе публикувано преди малко в сайта на Дарина:

Цитат
В болницата, където се лекува Дарина е свършила кръвната плазма. Спешно се нуждаем от кръводарители от Варна и околностите!
За момента Дарина се нуждае от преливане на около 250 мл кръвна плазма, а за всеки 50 мл са необходими 4-ма кръводарители. Всеки, който би желал да помогне трябва да отиде колкото се може по-скоро до Кръвния Център (намира се до новата сграда на Окръжна болница - Варна) и да дари кръв.
На бележката трябва изрично да пише, че кръвта е дарена за Дарина Росенова Пенчева от ІІІ-та Детска Клиника!
Сестрата на Дари - Лора - ще бъде в центъра по кръводаряване всеки момент - можете да давата бележките направо на нея или да ги занесете лично в клиниката за Дарина.
БЛАГОДАРИМ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!


Ако можете помогнете или кажете на други хора да помогнат! Praynig

ходихме ние с мъжа ми в центъра за кръводаряване. мен ме отрязаха от вратата - нямам нужните кг. на съпруга ми взеха кръвчицата, но казаха, че за днес повече не е необходимо. това, което се извлича от кръвта, необходимо за дарина (не знам дали е кръвна плазма или нещо друго) има трайност 5 дни и за момента имат достатъчно. докторката, която ни прие помоли да предадем на други кръводарители да се обаждат след сряда (03.01). телефон за справки 052 681 829, дари е А+ група, доколкото разбрах. освен това една жена, за да дари кръв трябва да има 50кг и да са минали няколко дни от цикъла й.

# 12
  • Мнения: 208

дари е А+ група, доколкото разбрах. освен това една жена, за да дари кръв трябва да има 50кг и да са минали няколко дни от цикъла й. [/quote]

Как ме е яд, че не мога да дам кръв Sad, а съм същата кръвна група Confused Close

# 13
  • Мнения: 2 839
На сайта и пише, че акцията за кръв е приключила. Събрали са достатъчно  Hug

# 14
  • Мнения: 4 392
Да се запиша и аз в новата тема...
spinki, чудесна работа сте свършили!  bouquet
Само хубави новини!
Кои сметки са платени? Месечните или натрупания дълг към Енергото?

Общи условия

Активация на акаунт