Често ли ""играе "" бръснача ?

  • 1 775
  • 36
  •   1
Отговори
 Здравейте , мами! Интересно ми е при вас как е? Аз ,общо взето, от както се роди детето ,имам много малко време за себе си и по точно за разкрасителни процедури.Преди ходех или на кола маска или  с епилатора , но сега все по често се улавям , че посягам към самобръсначката.Вие сте... Grinning!

# 1
  • Мнения: 28
Косми не понасям!Освен епилацията и бръснача играе често,да!

# 2
  • Мнения: 1 354
По принцип в студено време нямам никакво желание да се събличам в някакав салон,защото на мен ми е вечно студено.И на седмица и половина-две се минавам с бръснача.Но май месец задължително ходя на кола маска и ме изкарва до септември.Много е добра моята козметичка,ама и на мен са ми редки косъмчетата де.Септември благополучно започват да набождат.Супер е. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз имам някаква алергия към кола маските ( може би някоя от съставките и кожата ми се възпалява) и от както се помня се бръсна навсякъде, само ръцете си чиста с епилатор.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 941
Не съм ползвала никога този инструмент  Wink, но депилатоара навремето и сега  ел.епилатор  се ползват като приоритетни  манипулации.
Колкото и работа да имам - винаги отделям време за най-важните процедури по себе си - епилацията е една от тях.

# 5
  • Мнения: 5 577
 Sick За друго може да няма време, но за обезкосмяване винаги.

Сама си правя кола маски, или с еполатора, избягвам бръснача - но и той участва понякога.  Laughing

Е, признавам - сега съм си оставила ръцете, ама до максимално  Sick Sick Sick, решила съм да ида на козметик тези дни.

# 6
  • Мнения: 463
при мен играе, да. ама не класическия, а дамска ел. самобръсначка от филипс

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък като действам с бръснача не оставам доволна - ефектът е краткотраен и имам чувството, че се занимавам по-често...С епилатора ми отнема малко повече време, но за сметка на това забравям за тази процедура за дълъг период...

# 8
  • Мнения: 5 393
Но май месец задължително ходя на кола маска и ме изкарва до септември.Много е добра моята козметичка,ама и на мен са ми редки косъмчетата де.Септември благополучно започват да набождат.Супер е. Peace
Shocked #CrazyСериозно ли казваш ,че изкарваш 4 месеца с едно ходене на кола маска?Ако е така, си голяма късметлийка. newsm26 Аз ходя всеки месец, не мога да понасям самобръсначката и гледам да не я използвам.

# 9
  • Мнения: 511
на места бръснача на места епилатора че много боли

# 10
  • Мнения: 1 354
Но май месец задължително ходя на кола маска и ме изкарва до септември.Много е добра моята козметичка,ама и на мен са ми редки косъмчетата де.Септември благополучно започват да набождат.Супер е. Peace
Shocked #CrazyСериозно ли казваш ,че изкарваш 4 месеца с едно ходене на кола маска?Ако е така, си голяма късметлийка. newsm26 Аз ходя всеки месец, не мога да понасям самобръсначката и гледам да не я използвам.
Да бе честно.Ама аз по принцип не съм много окосмена,а и бавно ми излизат.Нали знаеш въпрос на генетика все пак. Peace

# 11
  • Мнения: 528
При мен бръсначът играе почти ежедневно Rolling Eyes не мога да изтърпя да ми пораснат космите, че да отида на кола маска /това само на краката до коляното/ За останалата част от тялото ползвам епилатор, депилатор, кола и всякакви обезкосмители  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 043
и аз немога да изчаквам - но след като родих като че ли не ми растат толкова косми  Rolling Eyes
и при мен ефекта от колата трае доста дълго но пък докато избиват умирам от сърбеж  Crazy при вас има ли такъв ефект или аз съм дефектна нещо  Embarassed?

# 13
  • Мнения: 2 229
Като навън е студено, не ме сърби, ми направо си ме боли като почват да растат. #Cussing out
Иначе зимата веднъж месечно, като почнат да ме дразнят, почива ми кожата от бруталното обезкосмяване лятото. Laughing

# 14
  • Мнения: 132
в никакъв случай Naughtyсамо коламаска или епилатор Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт