Най-странните подаръци, но от сърце!

  • 8 811
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Всяка година откривам сред подаръците някой бисИр.
Нещо, което ме парализира с безумието си, но в същия момент се разкъсвам между изненадата, доброто възпитание и искрените очи, ококорили се насреща и очакващи, да подскоча от щастие.
В такива моменти се усмихвам широко, усмивката ми застива за няколко безкрайни секунди,
след което нарушавам космическата тишина изписквайки " Благодаряяяя! Супеееер!"

Тази година ни подариха една зелка и 6 кивита.
Обвити в станиол с панделки - зелката със синя, кивитата с червена. Произведени са лично от някакъв братовчед през 9 планини в десета. Много мило, наистина.
Благодаряяяя! Супееер!

Вие имате ли странни подаръци?  Mr. Green


# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ех, Лени...Ако зелката беше и кисела...Още-по-супееер Mr. Green

Не съм имала скоро подобни странни подаръци.
Но преди 3 години, когато се роди малката дъщеря, по повод нейното раждане получихме сокоизтисквачка. За Коледата същата година /след няма и 3 месеца/, от същите тези хора, получихме...познайте! Дааа - сокоизтисквачка Joy

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Харесва ми терминът 'матом' от Толкиновите произведения. Матомът, значи (за който не знае) е абсолютно ненужен и безумен подарък (като Ленините зелета), който обаче няма как да не вземеш. Затова такива матоми циркулират постоянно и са в перманентно обръщение сред природонаселението, като даже има музей за матоми.

Иначе... не се сещам освен една-две стандартни ужасни вази/пуловери/бижута...

# 3
  • Мнения: 1 731
кутия сухи пасти...от една самотна баба съседка.  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
От близки за странни подаръци не се сещам, но в работата наред с тевтерите, календарите и химикалките ни подариха по едно огледало с поставка за бюро, на което е гравирано "Добре дошъл, гражданино на Европейския съюз" /това в единия ъгъл, а в другия/ "Вдъхновението е в теб"... Shocked

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ххах, Нати, да си ги ползваш със здраве! Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Ххах, Нати, да си ги ползваш със здраве! Mr. Green

Ма моля ти се, не спирам да се съзерцавам... Crazy Докато чистачката не му види сметката, че е "Светите крепки" на тази поставчица...

# 7
  • Мнения: 2 229
Най-ужасният подарък - една дървена грозна котка, без никакво приложение!! #Crazy Май за украса служеше, ама беше толкоз грозна, че да бе ей сега ще си я сложа на бюрото.  Crazy
То от сърце, от сърце, ама ми се е случвало да си кажа направо какво искам и после като ми цъфнат с някоя невъобразима грозотия издивявам! Close И не е от нямане на пари за каквото съм искала, просто и аз не знам защо правят така.. Shocked Някои хора май просто не могат да избират подаръци. newsm78

# 8
  • Мнения: 35 891
- тазгодишният бисер  Shocked

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
bubanka , кой е този, който ти прави намеци?

# 10
  • Мнения: 857
О0о да Twisted Evil
Тази година за рожденния ми ден:Влзиам в класната стая и ме посрещат лалала  и идват едни от моя клас и ми дават голям пакет.С 300-та зора го разопаковах-имашя хляб,САЛАМ/дълга история защо точно салам  Mr. Green / 2 кила кренвирши,сладко от смокини и лютеница  Laughing Laughing Laughing Много се зарадвах и много се смях

# 11
  • Мнения: 35 891
bubanka , кой е този, който ти прави намеци?

не питай, голям срам!

мъжо

# 12
  • Мнения: 2 550
Тази година сред подаръците ми имаше дървена скулпторка...на кърмеща жена  newsm78 За чий ми е?  ooooh!

# 13
  • Мнения: 6 472
Кранчета за мивка по случай рожденият ми ден Shocked Да не решите че става въпрос за батерията?! Неееееееееее на нея щях доста да и се израдвам! Става въпрос за пластмасовите врътки с червена и синя точица newsm78  Не беше майтап!

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
bubanka , кой е този, който ти прави намеци?

не питай, голям срам!

мъжо

Хм, и ти к`вооо. Що не се направи на делва и да питаш:

 Joy

Общи условия

Активация на акаунт