И аз моля за съвет

  • 2 146
  • 21
  •   1
Отговори
Чета от доста време,но така и не се реших да се регистрирам и пиша като болшинството от вас.Предвид многобройните съвети,които се искат и получават тук,реших и аз да си изкажа проблема,който датира от няколко месеца,пък току виж намеря неговото разрешение.
Имам връзка с мъж,с който изживявам най-красивите си мигове до този момент.Нямам думи,с които да го опиша.За 30 години подобно изживяване, емоция и страст не бях изпитвала.За съжаление въпросният човек е много неуверен и колеблив.Предвид начинът,по който се държи с мен не мога да отрека,че има силни чувства към мен,убедена съм,че ме обича истински.Но често се държи грубо и студено,отблъсква ме.Казва,че иска да се разделим.Но не казва причини.Опитвам се да проуча дали пък няма друга жена,но засега всичко сочи отрицателен отговор.
Посъветвай те ме.Да продължа ли да се боря за него или да се отдръпна.Убедена съм,че Той е Човекът.Убедена съм и,че той ме обича.Но съм на кръстопът.Нямаме брак и деца.
Често имам чувството,че го насилвам да е с мен,въпреки да знам,че на практика това е невъзможно.Ако пък си внуша,че наистина го притискам и се откъсна и махна от него-ще страдам още повече.
Дайте ми светлинка,моля.


Послепис: Извинявам се,че постингът ми звучи като статия от в. Лична драма или Тинейджър лов,но се надявам да погледнете на него сериозно. Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Съвет не мога да дам, не ви познавам, а всяка двойка си е различна. Но мога да кажа със сигурност за себе си, че никога и при никакви обстоятелства/поне не се сещам в момента за такива newsm78/, не бих била с мъж, който е груб и студен и казва, че иска да се разделим #Crazy От какъв зор Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 2 835
Абе чудя се как може да наречеш "най-красиви" миговете с един "много неуверен и колеблив мъж", който се държи "грубо и студено". Мен ако питаш, просто ти си въобразяваш, че между вас има любов, но за съжаление обектът едва ли изпитва същото. Когато един човек (мъж или жена) обича някого се държи нежно и мило и не се прави на интересен. Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 1 809
Аз се борих за любовта си... Но отговорът в твоя случай можеш да го дадеш единствено ти... Каквото и решение да вземеш ти пожелавам успех!!!!

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Съжалявам да го кажа, но щом казва, че иска да се разделите, като дори не изтъква причина за това, не си представям да те обича истински. С брак и деца няма да се оправят нещата, само могат да се влошат. Предлагам да се отдръпнеш временно, пък той ще си покаже колко държи на теб.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Противоречиво ми се вижда - хем си убедена, че това е човекът за теб, хем имаш чувството, че насила е с теб...Явно твоето силно желание да си с него те заблуждава...

# 6
и според мен трябва да се отдръпнеш и да видиш какво ще стане... тъкмо през това време ще разбереш дали наистина това е твоят човек, защото често толкова ни се иска да сме го намерили, че виждаме Принца в доста неподходящи хора. казвам го от личен опит. опитай се докато сте разделени да се занимаваш само с твои неща, намери си хоби, излез само с приятелки....така бих направила аз...

# 7
  • Мнения: X
 Според мен този човек се опитва да се раздели с теб по най-безболезнения начин и за двамата и определено не те обича. Щом казваш че си мислиш че може би го насилваш да е с теб, аз мисля че сама си се издала. Ако му правиш някакви сцени......усложняваш положението и на двамата. Раздели се с този човек. Не е нужно да има друга жена за да спре да те обича.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Предлагам да се отдръпнеш временно, пък той ще си покаже колко държи на теб.


Точно така и се остави на течението, за да видиш как ще се развият отношенията по-нататък. Simple Smile

# 9
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Съвети не мога да ти дам, но ми е много странно написаното от теб! Rolling Eyes Как така хем те обича, хем е студен и иска раздяла без видима причина- не го разбирам! Naughty Колкото до страстта- ами нормално е, вие сте само от няколко месеца заедно! Wink При нас каква страст имашеее Blush
Аз прекратих една 4 годишна връзка с човек, който беше оставил нещата на самотек и не правеше нищо за връзката ни, той ме обичаше и никога не е бил студен, нопросто нищо повече!
Ти си решаваш, но помисли и за бъдещето ви (евентуално)! Peace

# 10
  • Мнения: 703
Определено ми се струва,че нещо във връзката ви не е наред!Не е нормално!Имате нужда от изясняване,пък и ти сама със себе си трябва да си наясно-искаш ли да си с този човек или не?Ако смяташ,че поведението му е нормално,до никъде няма да стигнете!Съжалявам,че съм така рязка,но когато човек обича и иска да е с обекта на своята обич-за такива глупости и неясноти място няма!Пък може и да не си заслужава този мъж...

# 11
  • Мнения: 1 079
Безмислено е да продължаваш ,колкото по-дълго толкова по -болезнено .

# 12
  • София
  • Мнения: 2 967
Безмислено е да продължаваш ,колкото по-дълго толкова по -болезнено .

наистина е така.......... продължиш ли, започват да се тарупват някакни работи, чувства и нещо те дърпа назад и е много гадно и не смееш да рискуваш, та така че късай докато е рано

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 702
Може да не вярваш, но написаното от теб ми звучи познато. Моя приятелка беше влюбена в човек, за когото вярваше, че това е ТОЙ.
Той също се държеше хладно, на моменти грубо, но тя просто отказваше да повярва в това, което вижда, и упорстваше. Лично аз хиляди пъти съм я успокоявала и съм я молила да не се унижава повече, да не си внушава неща, които не са верни, и да не си губи времето. За мен нещата бяха обречени. Но ето, че тази година те се ожениха и са много щастливи. И двамата. Ходиха на пътешествие до Италия, в събота и неделя гостуват на родителите си. И до сега нямам логично обяснение не толкова за развръзката, колкото за изпълненията преди нея. Неговият скромен (почти никакъв доколкото знам) опит с жените би могъл да обясни нещата донякъде. Друг вариант е, че може би той осъзна, че времето си тече: На миналия ми рожден ден той ми пожела да стана майка още веднъж. А аз, след като му благодарих, му пожелах да стане татко. Една седмица след това те се събраха и оттогава са неразделни и много щастливи.
Всяка връзка е уникална в своето развитие. Не казвам, че и при вас нещата стоят така и че краят задължително ще е щастлив, но ако успееш да разбереш кое обуславя поведението му, ще знаеш и как да постъпиш.
Успех!

# 14
  • Мнения: 453
Пусни го да си върви и да си търси щастието!
Ако и той те обича така, както ти- ще се върне при теб   Hands Thumbsup
Ако не- прав му път!
Какъв е смисъла да се бориш за някой, който не те иска?
Може би звучи гадно, но това е действителността.

Общи условия

Активация на акаунт