Индия?

  • 1 653
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 463
моля за информация за колко време дават визи? (т.е. на вас за колко време ви дадоха)?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 127
За какво ти е виза? Аз ходих там преди 3 год, но не помня да са ми вадили виза.

# 2
  • Мнения: 463
планирам ваканция.
казаха ми, че ми трябва виза.
проблемът е, че трябва бързо да я извадя, а не знам дали не знам в тукашното им представителство за колко време ще ми издадат

# 3
  • Мнения: 4
Zdr,
moiata viza stana syshtiq den v koito podadoh documentite

# 4
  • Мнения: 2 550
моля за информация за колко време дават визи? (т.е. на вас за колко време ви дадоха)?

Отговор на въпроса ти заданен по този начи: Туристическата виза е до 180 дни  Simple Smile


Теб май те интересува за колко време връщат паспорта с виза в него Simple Smile Още същия ден. Ако обаче подаваш документи за виза в страна, за която нямаш резиденция, тогава се чака 3-4 работни дни.

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 21:48 от Марчето

# 5
  • Мнения: 463
моля за информация за колко време дават визи? (т.е. на вас за колко време ви дадоха)?

Отговор на въпроса ти заданен по този начи: Туристическата виза е до 180 дни  Simple Smile


сори - неясно съм се изразила  Embarassed
за информацията -   bouquet

# 6
  • Мнения: 13 512
Попаднах на чудесна оферта за Индия от 5 март. ужасно съжалявам,че не бих могла да се възползвам, защото е през учебно време, а не е добрата новина да оставям 2 тинйнове без надзор. но за тези,които се интересуват, ето  офертата:

ИНДИЯ
дата: 05.03.2007 г.

СОФИЯ-ИСТАНБУЛ- ДЕЛХИ- ДЖАЙПУР-АГРА – ФАТЕХПУР СИКРИ- ТАДЖ МАХАЛ-ДЖАНСИ – ОРЧА - КАДЖУРАХО – ДЕЛХИ – ИСТАНБУЛ - СОФИЯ.
1 ден: 05.03.07 СОФИЯ-ИСТАНБУЛ
Сборен пункт автогара София-международни линии в 09:00 ч. В 10:50 с полет на Турските Авиолинии се отправяте към Истанбул. 12:00 ч кацате в Истанбул. В 12:30 от летището ще Ви вземе Вашия екскурзовод за обиколка на Истанбул. Вечерта вечеря в ресторант в Истанбул.
Късно вечерта трансфер до летището за полет до Делхи.
2 ден: 06.03.07 ИСТАНБУЛ -ДЕЛХИ
Полет до Делхи в 02:15. Кацане на летището в Делхи в 12:00ч. Индийско посрещане и трансфер до хотела. Свободно време. Hощувка.
3 ден: 07.03.07 ДЕЛХИ
Закуска. Сутрешен тур с посещение на Ражд Гхата и Шанти Вана - мястото където е кремиран Махатми Ганди, Джама Масджит и Червения форт. В следобедните часове посещение на Кютуб Минар, Стария и Новия Делхи, Вратата на Индия, Президентския дворец, Домът на Парламента, невероятният дворец на богиня Лакшими Нарайан, Търговския център. Свободна вечер в Делхи. Нощувка.
4 ден: 08.03.07 ДЕЛХИ-ДЖАЙПУР
Закуска. Отпътуване за Джайпур – столицата на щата Раджастан. Джайпур е най-розовия град в света. Хиляди сгради построени върху няколкото квадратни мили в централната градска част са само в един цвят – розов. С настъпването на вечерта “Розовия град” се превръща в източна приказка. Цветя, звуци и миризми.... Ако Индия е най-пъстрата страна, то Джайпур е най-пъстрия град в нея. Свободна вечер в Джайпур.Нощувка
5 ден: 09.03.07 ДЖАЙПУР

Закуска. Туристическа обиколка. Посещение на форт Амбер, Шииш Махал или Залата на победата блестяща от огледала, Крепостта от Кехлибар, Градският дворец на Махараджата, Обсерваторията, градините на Рам Нивас. Обиколно пътуване около Хава Махал, покрай розовата резиденция и бизнес сгради.Нощувка.
6 ден: 10.03.07 ДЖАЙПУР - АГРА
Закуска. Отпътуване за Агра. По пътя- посещение на мъртвия град Фатехпур Сикри- бивша столица на император Акбар Велики. Също посещение на Jama Masjid, Гробницата на Salim Chisti, Panch Mahal.
Настаняване в хотел на Агра. Свободна вечер. Нощувка.
7 ден: 11.03.07 АГРА-ТАДЖ МАХАЛ
Закуска. Сутринта посещение на Тадж Махал - грандиозен паметник на любовта, построен от огхул Шахдехан през 1630 г. в чест на неговата кралица. След обяд – Форд Агра, Перлената Джамия, гроба на Итмад-уд-Даулах. Свободна вечер. Нощувка.

8 ден: 12.03.07 ДЖАНСИ-ОРЧА-КАДЖУРАХО
Закуска. Отпътуване за Джанси с BHOPAL SHATABDI в 08:12 ч. Пристигане в Джанси в 10:39. Продължаване с бус климатик до Орча – туристическа обиколка и Каджурахо. Настаняване в хотела.Нощувка в Каджурахо.
9 ден: 13.03.07 КАДЖУРАХО- ДЕЛХИ
Закуска.Посещение на фамозните Каджухарийски храмове. Ще посетите: Chaunset Yogigi Temple, The Mahadev Temple, Chitragupta или Bharatji Temple, Vishvanath Temple, Nandi Temple, Lakshmana Temple, Visha Temple of Shiva. Посещение на източната група от храмове – храма Parasvanath, храма посветен на Вишну, също и храмовете на Брахма, Ямуна и Адинат.
В 14:00 ч трансфер до летището за полет до Делхи. Кацане в Делхи и трансфер до хотела. Нощувка.
10 ден 14.03.07
Закуска. Свободна сутрин за пазар. В 12:00 освобождаване на хотела. Свободно време.
Около 16:30-17:00 ч. ще започне Вашата невероятна 8- часова обиколка на Делхи с лека кола, заредена с гориво , платени всички такси по паркингите и Ваш собствен шофьор. Имате възможност да отидете където пожелаете в рамките на 15-милионния град, да спрете където поискате и да посетите по ваше желание всякъкви обекти вкл. храма на Лотоса и музея на Делхи /входните такси за музейте, ако има такива са за Ваша сметка/. Около полунощ – трансфер до летището.
11 ден – 15.03.07
Полет Делхи-Истанбул-София
Цена - 1600 евро.
http://www.travel.bg/
фирмата- организатор е  Арайвалс Иди ООД

Общи условия

Активация на акаунт