За телевизията

  • 406
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Честита Коледа! Много здраве и щастие!

Гледат ли телевизия вашите бебета? Още щом започна да се ориентира нашият хубостник все се върти и се зазяпва по телевизора. Струва ми се много малък и като го обърна в друга посока, той си върти главата пак към ТВ. А ако го оставя в кошчето срещу телевизора може с часове да гледа и да се забавлява.

# 1
  • Canada
  • Мнения: 649
Нашата хубостница от третия месец си гледа и телевизия, и игрите на компютъра които баща й играе. понякога като имам да върша домакинска работа я оставям в коша срещу телевизора и тя си гледа спокойно а аз си върша работата. така че явно много бебета ги кефи телевизора.

# 2
  • Мнения: 46 437
Гледа. Като бебе й беше по-интересно, сега вече й омръзна.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 804
Гледа само когато дават реклами,иначе не му обръща внимание.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Гледа,но като бебе рядко беше включен телевизора в нейната стая,а когато беше се заглеждаше най-вече по мачове и спортни състезания с коли.

# 5
  • София
  • Мнения: 480
От бебче гледа. Заглежда се по реклами и музикални програми.

# 6
  • Мнения: 5 393
Гледа, гледа-особено рекламите. ooooh!Надявам се с времето да му омръзне, че сега направо се залепя за Тв-то. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 5 362
От бебче гледа. Заглежда се по реклами и музикални програми.
И ние сме така.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 644
На вашата възраст и Валето все там гледаше,после до към 10-я месец не му правеше впечатление- сега гледа рекламите.... Laughing

# 9
  • Мнения: 3 334
За сега не проявява кой знае какъв интерес.................някоя реклама или детско филмче вижда интересни неща и ми ги показва и с това свършва интереса й.Не гледа повече от 1мин.каквото и да е било.

# 10
  • Мнения: 2 677
Гледа. Единственият начи да се навечеряме спокойно, е да го оставя в кошницата пред телевизора.  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 529
Гледа и още как. Да си призная не ми харесва особено, че се зазяпва толкова много. Старая се когато мога да не го пускам.  Но ако имам да свърша нещо неотложно и аз така правя- пускам телевизора и...15 мин спокойствие

Общи условия

Активация на акаунт