Ендокринолог във Варна?

  • 4 039
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Моля да ми препоръчате добър специалист! Искам да си направя изследване на щитовидната жлеза. Ако някой е минал през това нека разкаже какво ме очаква, че ми е малко притеснено Confused

Благодаря предварително Hug

# 1
  • Мнения: 409
До колкото си спомням се казваше д-р Алексиева или Александрова, работи във Военна болница (Там няма ендокринология, но работят към вътрешно). Аз съм си правила разни хормонални изследвания при нея, но за съжеление не се сещам точно за името й!Казвам "До колкото си спомням...", понеже беше преди година ... но тази женичка беше много готина !

Отделно отделение ендокринология има в Терапията, можеш да пробваш и там!
ето им сайта... в момента нещо не работи, но може би е временно!

http://www.svetamarina.com/

 Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Керацудка, благодаря ти за инфото. На мен сайта ми се отвори и го разгледах.Това изследване   , което на мен ми трябва е 70 лв. #Crazy

Ама няма как - като се налага Confused

# 3
  • У дома
  • Мнения: 96
Ходила съм при професор Коева. От всички подобни доктори, които съм посещавала тя е най-внимателна и компетентна. Къбинетът и е на ул.Селиолу, до молкото Пикадили е. Тел: 052/635846. Доста скъпи са прегледите там, обаче и доста се чака за свободен час. Успех!!!

# 4
  • Мнения: 17 401
Какво точно изследване ще си правиш? Мога да ти препоръчам няколко специалиста, работещи със ЗК.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Какво точно изследване ще си правиш? Мога да ти препоръчам няколко специалиста, работещи със ЗК.

Аз не съм много наясно с терминологията и с дейноста на тази жлеза, но мисля да си направя "диагностика на щитовидната жлеза". На 10.01 съм на преглед при гинеколог и мисля след това да мина и през това.
Това, което ме кара да искам такова изследване е, че тази година като си правих цялостен преглед, лекарят още в началото ме пита дали някога съм си изследвала щитовидната жлеза и било добре да не го отлагам. А и за кратко време качих доста килограми. Незнам дали прекалено се притеснявам и дали правилно съм се насочила!
 Венера, предварително ти благодаря за помощта Hug

# 6
  • Мнения: 17 401
ДИагностика на щитовидната жлеза за мен означава  преглед, ехография и хормонални изследвания. Препоръчвам ти Д-р Любомирова( зад градска болница и е кабинетът), д-р Герджикова( ДКЦ-то на ОКръжна) или д-р Сарджева от Еквита.
Ехографията обаче може би ще си я платиш.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Аз мога да ти препоръчам доц. Христозов, който е шеф на ендокринното отделение в Терапията, за съжаление не работи със ЗК и прегледа преди 5-6 месеца струваше 20 лв., като пребавим хормоналните изследвания, които ще трябва да си направиш, ще ти струва наистина около 70-80 лв. При положение обаче, че имаш направление бих ти препоръчала д-р Олга Кирякова, работи също в отделението в Терапията, но преглежда и във Воинна болница, много е отзивчива и приятна. Каквото и да решиш успех и дано да са ти добри изследванията  bouquet

# 8
  • Мнения: 361
Yanina тъкмо щях да пускам същата тема Peace И аз се интересувам от  добър ендокринолог във Варна. Ще следя темата с интерес Peace

# 9
  • Мнения: 446
След като съм обиколила поне петима ендокринолози във Варна със съмнителен успех, бих препоръчала д-р Протопопова, приема на Адвокатската градинка в център "Сириус". Работи по ЗК, има часове всеки ден. Много интелигентна възрастна дама, която гледа комплексно на нещата, за разлика от другите.

# 10
  • Мнения: 94

Цитат
След като съм обиколила поне петима ендокринолози във Варна със съмнителен успех, бих препоръчала д-р Протопопова, приема на Адвокатската градинка в център "Сириус". Работи по ЗК, има часове всеки ден. Много интелигентна възрастна дама, която гледа комплексно на нещата, за разлика от другите.
Знам, че темата е стара, но мен ме интересува какво ви е мнението за Сарджева, от центъра СИРИУС, във Варна.
Добра ли е наистина?

Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт