За праха Сано Максима?

  • 1 402
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Преди около 2 години течният концентрат беше в розова опаковка. Преди 2-3 месеца разбрах, че розовата била вече спряна и си взех в лилаво шише-иначе вътре си е същият като предишния. Сега обаче майка ми ми казва ,че продавачът й обяснил, че няма вече и в лилала, а някакви други течни. В началото си мислех, че става дума за омекотителя, обаче авно не е така. И цената била по-ниска.
Знаете ли нещо по въпроса? А в каква опаковка ползвате вие и има ли разлика, доволни ли сте?

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 00:04 от marissha

# 1
  • Мнения: 857
az polzvam praha kakto bebe6kiq taka i tozi za 4erni drehi i omekotitelq i sum mnogo mnogo dovolna.Sled kato izpera cqlata ku6ta meri6e na nego. a za koncentrata ne sum go vijdala.

# 2
  • Мнения: 2 498
Ползвам течния и е в лилаво шише....

# 3
  • Мнения: 1 111
 Едно "т" в заглавието ти е излишно Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 845
 Hug
Да не съм бляла!
Редактирам

# 5
  • София
  • Мнения: 168
Аз ползвам детския от 3 год. и съм много доволна . PeaceХаресвам как мирише и този за цветно и бяло пране.А този за петна в златна опаковка взех само веднъж ,но съм разочарована от миризмата за мен е гадна. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 756
къде го има и цени моля Praynig

# 7
  • София
  • Мнения: 168
къде го има и цени моля Praynig
Аз го виждам вече почти навсякъде.Провери в магазините за перилни препарати.Прахта е концентрат 1.25кг.  за 35 пранета.Детския е в лилав цвят.Цените са различни от 8 до 9и нещо лева. Peace

# 8
  • Мнения: 1 186
Ползвам течния прах на САНО МАКСИМА- в лилава туба е и съм много доволна Peace...омекотител ползвам на същата фирма-в розова туба и също съм много доволна Peace...има и бял омекотител който е в пликчета по 1л. и той е много хубав  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 830
Аз също ползвам от самото начало бебешкия прах за пране и съм много доволна, около събитията в Ливан нямаше никакъв внос,но след това отново го имаше по всички бебешки магазини, през които съм минавала.При нас преди 2 седмици взех от "Бебе Маркет" в кв.Изток и видях,че имаше и течен.

Общи условия

Активация на акаунт