каква печка -Електролукс или Индезит?

  • 9 060
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
реших и аз да направя смяна , но за Горение паричките не стигат. Гледах с керамичен плот в Технополис.Индезит на 589лв и Електролукс на 619,лв характеристиките им са еднакви, с механичен таймер. Някой да е ползвал такава за мнение?

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Няма място за сравнение-Електорлукс  Peace

# 2
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Няма място за сравнение-Електорлукс  Peace

абсолютно и моето мнение е такова, на мен цялата ми кухня е Gorenje но 100% съм фен на Сименс, Бош, АЕГ, Електролукс и Дженерал електрик, но уредите с тези марки излизаха доста повечко от сегашните ни

# 3
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Аз нямам електролукс, но понеже сега обикалям за уреди, а скоро и печка купувахме, та от всички продавач - консултанти, с които говорих в технополис и техномаркет (а те бяха мнооого), разбрах, че индезит не е добра марка и през последните години качеството им е паднало много. Конкретно пък за печки ми казаха, че по добро от АЕГ, Горение и Електролукс на нашия пазар на тези цени наистина няма Peace!

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
НЕ НА ИНДЕЗИТА. #2gunfire :Моята е такава, искам да я изхвърля.

# 5
Защо бе, моята е Индезит и съм много доволна вече 4 години.

# 6
  • Мнения: 8 917
Електролукс и все пак, както казва Шани - въпрос на късмет Wink

# 7
  • Мнения: 1 558
Електролукс - от 5-6 години майка ми ползва вградена на тази марка,  в момента и на мен ми предстои ремонт и ще си купя такаа.

# 8
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Защо бе, моята е Индезит и съм много доволна вече 4 години.

И аз бях доволна, но моята е на 8 години вече и се чупи веднъж стъклото, 2 опъти дръжката, а онзи ден като я миех и пропадна лампичката навътре, сега има грозна дупка. В сервиза няма резервни дръжки, а тя цялата освен, че е счупена е и пожълтяла, тъй като изпаренията ит фурната и най0вече температурата явно и влияят на скапаната пластмаса. Не може да се измие- изгоряло е, затова се и счупи, около болтовете съвсем нагоря и се начупи пластмасата. Пак казвам- ще я изтърпя до лятото и с най-голямо удоволствие ще я изхвърля.

# 9
  • Мнения: 3 164
Електролукс Peace

# 10
  • Мнения: 3 360
Или още 40-50лв и Горенйе!

# 11
  • Мнения: 891
Защо бе, моята е Индезит и съм много доволна вече 4 години.
И аз съм с Индезид вече 5 години и съм много доволна.  Peace
Въпрос на късмет.

# 12
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Късмета си важи за всички марки, но специално при тази трябва да ти е мнооого голям.  В къщата ми повече тази марка няма да влезе.

# 13
  • Мнения: 419
Здравейте!
Направо ме отчаяхте. Ние си купихме Индезит - комбинирана на газ и ток - преди две седмици, и като чета коментарите направо ми настръхва косата  smile3511. Дано да съм късметлийка. На много места прочетох че при тях често възниква проблем със стъклото на фурната. Някой знае ли повече  newsm78

# 14
  • Мнения: 891
Късмета си важи за всички марки, но специално при тази трябва да ти е мнооого голям....

Явно имам голям късмет  Mr. Green
И пералнята и печката и хладилника са ми Индезид  Blush

Общи условия

Активация на акаунт