Помощ за видеокамера

  • 562
  • 5
  •   1
Отговори
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Решихме да си взимаме видеокамера до 600 лв. , защото сме нови в тази област.Моля мамите които имат такива да ми препоръчат каква да взема.Нищо не разбирам,искам да ми прави и добри снимки ,за да не взимам допълнително и фотоапарат.Какво трябва да гледам като функции?

# 1
  • Мнения: 71
Ние си взехме JVC. Като за любителска става.По=добре оба4е си вземи SONY.Камерите по принцип не правят добри снимки.Нашата поне не

# 2
  • Мнения: 22 815
Решихме да си взимаме видеокамера до 600 лв. , защото сме нови в тази област.Моля мамите които имат такива да ми препоръчат каква да взема.Нищо не разбирам,искам да ми прави и добри снимки ,за да не взимам допълнително и фотоапарат.Какво трябва да гледам като функции?
Не се сещам за камера,която да прави добри снимки.
оята е Сони,един от последните модели с ДВД и прави ужасни снимки.

# 3
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Взехме си Samsung която записва на DVD и решихме че на мен ще ми купи фотоапарат  Grinning .Не съм превърженичка на камерите, искам нещо малко да ми е удобно да си го нося в дамската чанта.За него остава камерата ,и ще си ги разменяме според случая  Peace . Весело посрещане на Нова година  newsm44 .

# 4
  • Мнения: 22 815
Взехме си Samsung която записва на DVD и решихме че на мен ще ми купи фотоапарат  Grinning .Не съм превърженичка на камерите, искам нещо малко да ми е удобно да си го нося в дамската чанта.За него остава камерата ,и ще си ги разменяме според случая  Peace . Весело посрещане на Нова година  newsm44 .
Честито.И на вас весело.

# 5
  • Мнения: 141
Имам камера Панасоник за доста повече пари и НЕ МОЖЕ да прави свестни снимки. Просто не може. За разлика от видеото, което е доста добре за любителска камера. До 600 лв. единствено и само някакво Сони със следните характеристики: задължително оптика Карл Цайс, miniDV касета, изход 1394. Това е. Отивате в магазина, избирате си камерата, насочвате я към тъмно място и почвате да снимате, ако ви хареса взимайте. Но не очаквайте да е нещо специално за 600 лв. Обаче за домашна камера няма смисъл нещо повече.

Общи условия

Активация на акаунт