Балсам за устни

  • 2 195
  • 40
  •   1
Отговори
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Моля ви, кажете какъв ползвате.

Устните ми са непрекъснато напукани и изсушени.

Nivea не ми помага особено, преди имаше Labello, беше добро, но вече няма.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз ползвам балсамчето на Юсерин! Хубаво е.
Обаче много по-бързо ми действа гланца на Нивея в тубичка, хем стои блестящо, хем с едно намазване и устните се заглаждат. Това:

# 2
  • Мнения: 1 313
Аз ползвам на Eucerin и понякога, в къщи на Арома един в розова кутийка, но той е доста мазен. И двата са много добри и не са скъпи Wink

# 3
  • Мнения: 35 891
Леокрема за мен са най-добрите в момента Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 152
Аз също ползвам балсама на Eucerin  Peace- хубав е и не е скъп, някъде 5лв. май беше newsm78

# 5
  • Мнения: 35 891
Аз също ползвам балсама на Eucerin  Peace- хубав е и не е скъп, някъде 5лв. май беше newsm78

три лв., но на мен ми мухляса  Sick - за първи път ми се случва с козметичен продукт  Shocked
държа го заедно с другата ми козметика, а на нея нищо й няма
последно го слагах през пролетта, лятото почивах, а през есента, когато го отворих, ... черно на ръбчетата със слабо доловима миризма на мухъл  Crazy

# 6
  • Мнения: 4 053
балсама на Нивея в тубичката е хубав
на Ланком балсама и той е добър а, е, и с двоен ефект Peace

# 7
  • Мнения: 8 505
Даа,Лабело ми беше любим и на мен,особено този с лайка.Сега съм с балсам на Юсерин-хубав е,не ми мазнее прекалено.

# 8
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мерси момичета, ще се преориентирам!

# 9
  • Мнения: 1 616
Аз също съм много доволна от Леокрема - белият балсам, с вкус и мирис на сметана (ако не греша). Когато устните ми са много изпръхнали или напукани, ползвам "Нежна грижа" на Орифлейм.

# 10
  • Мнения: 703
И аз ползвам Леокрема в момента,доволна съм!Препоръчвам ти и едно намазване с мед и престой около 10-ина мин. с него!

# 11
  • Мнения: 143
Аз доскоро имах страшен проблем с устните, близо два месеца бяха буквално изсъхнали и не можех да се усмихна, да се храня..Както и да е, ходих при четирима специалисти, всеки си предписва неговите лекарства. Една от тях, освен лекарствата, ми препоръча и едно балсамче на La Roche-Posay - Ceralip (към 12лв.). Много съм доволна от него - хем овлажнява устните за дълго, хем не седи прекалено мазно. Ползвала съм и Nivea, и Avon за предпазване от студ и външни фактори, но засега от това съм най-доволна.

# 12
  • Мнения: X
Пий много вода, мила! Не използвай сухи, "трайни " червила.Вземай комбинирани витамини, мажи ги с мед или с чисто краве масло. Не ги облизвай. Аз бях с разранени до кръв устни и тези методи ми помогнаха, но за екстено спасяване на положението бях използвала един балсам на Нивеа за накъсани силно разранени устни - в зелена опаковка беше...   Hug

# 13
  • Мнения: 727
Имам същия проблем и само да вметна освен всички по-горе казани съвети
Предупреждавам че след като намажеш с мед......ЩИПЕ доста но трай баба за хубост Mr. Green

В момента ползвам това

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Леокрема и Витаскин ползвам аз и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт