Купували ли сте от Кидс.бг

  • 744
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Много съм си харесала ето този комплект за щерката, ама се притеснявам, че са дадени някакви неопределени размери.
Въобще искам да разбера дали сте пазарували от този сайт и доволни ли сте. Много рядко купувам по интернет, а дрехи досега не съм купувала и ме притеснява да не се окажа с нещо дето на става за носене.

# 1
  • Мнения: 1 455
Аз съм купувала,миналата седмица.Това ми беше първото пазаруване от интернет магазин и не знам дали ще повторя.Поръчах си едни плюшени играчки на Russ Berrie USA,в сайта не видях размери,може би грешката ми беше,че не ги попитах по телефона,но се оказаха едни малки...,около 6-7 см.Другата поръчка ми беше с едни животни-ферма.На картинката са дадени около 7-8 животни,а ми докараха пакет с две бройки Rolling Eyes Чаках ги една седмица,не знам това от куриерите ли е проблем,но втори път не бих поръчала.

# 2
  • Мнения: 1 802
И аз поръчвах от там играчки за дъщеря ми и племенницата. Ами, разочарована съм. Играчките са доста по-малки по размери отколкото дадените там във сайта размери...Вече няма да поръчвам по интернет  Confused А и уж, поръчка над 60 лв. се освобождава от сума по доставка...дрън-дрън, няма такова нещо, взеха си и за доставката, аз ако в момента на доставка си бях в къщи, нямаше да платя за доставката, понеже все пак така пише в сайта им...ама ме нямаше  Twisted Evil
А дрешки не бих поръчвала от нета, незнаеш какво ще ти донесат...

# 3
  • Мнения: 834
И аз съм НЕдоволна, и аааааазззззззз!!
Цял ден търсиха номера на централен булевард и ми се обаждаха 3пъти на мобилния за справки. Та чак в 17ч сколасаха да ме намерят.
Онесе го доставчика #Cussing out, че ми провалиха целия ден. А той, милия 2 пъти ходил на номер 18 и все нямало никой (аз живея на 118) Shocked Само незнам що правиха тия безмислени справки newsm78, даже и най- близка пресечна улица им казах Thinking

Между другото, имат щанд в МОЛ-а, във фоайето между магазините. Само играчки са, дрехи нямат. И то само американските играчки.

# 4
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Аз само да добавя, че на живо може да видите стоките в магазинчето им в Скай сити. Не съм сигурна дали има дрешки, май бяха само играчки. От там купихме този пъзел http://www.kids.bg/product_info.php?cPath=84&products_id=5205, но за 4,70 лв.

# 5
  • Мнения: 2 784
Аз само да добавя, че на живо може да видите стоките в магазинчето им в Скай сити. Не съм сигурна дали има дрешки, май бяха само играчки. От там купихме този пъзел http://www.kids.bg/product_info.php?cPath=84&products_id=5205, но за 4,70 лв.
Тези пъзели в Хипо са още по-скъпи, май към 7 лева ги гледах.
Не съм поръчвала по интернет, избягвам да пазарувам така. Друго е да го видиш на живо.

Общи условия

Активация на акаунт