ДО СТУДЕНТКИТЕ ОТ ФОРУМА

  • 1 142
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 967
Здравйте!
Имам следното питане: някоя от Вас ползвала ли е услугите на фирми, които с/у заплащане, пишат курсови работи, казуси, реферати и др.
Ако някой може да ми услужи с информация, много ще се радвам!
   Laughing

# 1
  • Мнения: 6 992
Не. Честно казано - нямам им доверие. Ползвала съм материали от интернет за писането на моите, но то кой не е, то интернетът си стана една библиотека, в която просто по-лесно търсиш newsm78... Rolling Eyes Един приятел казваше даже - "Благодаря на интернет, че ми изкара висшето образование".
Но виж, мъжът ми написа няколко курсови работи по някакво програмиране и му ги платиха, значи явно има хора, които ползват такива услуги. Не знам обаче накъде да те насоча, както казах - нямам доверие.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 967
Права си, че не може да се има доверие на 100%, но в случая съм страшно затруднена и ми трябва подобнса помощ.   Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Да, аз съм ползвала. Честно казано рефератът съдържаше това, което аз сама бях намерила из нета. Сглобено от тук от там. Ама нямах избор. Излезе ми около 10 страници за 10 -12 лв. И изкарах 5 при един гадняр. Има сайтове, от където можеш да си ги купиш - www.referati.com; www.raboti.com

# 4
  • Мнения: 1 313
Лошото е, че тези, които пишат курсовите работи сглобяват някакви готови неща или намереното от интернет и има вероятност големи части от твоята курсова работа да се повтарят с тези на някой друг (ако пишете по една и съща тема). Аз съм чувала за цени по 2лв. на страница.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 967
Лошото е, че тези, които пишат курсовите работи сглобяват някакви готови неща или намереното от интернет и има вероятност големи части от твоята курсова работа да се повтарят с тези на някой друг (ако пишете по една и съща тема).


Има нещо верно, но този път заданието просто ме разби /зададено ни от академик-професор!?/ : минимум  страници; 10 печатни източника; 10 източника от интернет; реална ситуация; една страница изисквания.... просто ужас, за 6г. следване, за пръв път съм безсилна, да се справя сама...

# 6
  • Мнения: 1 313
Не знам каква ти е темата, но си мисля, че винаги можеш да пуснеш търсачката и да сложиш някакви статистики примерно и те ща са ти половината източници, ако ти излязат вестници, можеш да ги пишеш за печатни източници - може и статии далеееечно свързани с темата, от които взимаш половин изречение.

Пък и сигурно ще ти вземат доста пари или няма да изпълнят изискванията, ако е много трудно.

# 7
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
каква ти е темата, аз съм писала дипломни и курсови работи на приятели и познати, но само по две икономически специалности - Стопанско управление и Счетоводство и контрол, добре се справям с човешки ресурси и маркенинг, но дотук. В момента се подготвям за докторантура в катедра "Счетоводство и анализ" и ако е сфера, в която съм компетентна ще се заема, но иначе просто незнам към кого да се обърнеш.

# 8
  • Мнения: 9 077
При нас няма възможност да се "преписва" или да се ползват чужди услуги, дори и да можеше не бих се възползвала. Еовин го е казала много на място Simple Smile
В твоя случай, кажи точно за какво става въпрос, пък ако можем ще помагаме.
Това, че ще търсиш източници в интернет, не значи че ще копираш Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 2 967
В твоя случай, кажи точно за какво става въпрос, пък ако можем ще помагаме.
Това, че ще търсиш източници в интернет, не значи че ще копираш Simple Smile

"Стратегии за анализ на риска" - трябва да развия курсова работа и, вярвайте ми, ужасно трудна задача...

# 10
  • Мнения: 2 386
Не съм,но на входа на всеки университет дават разни визитки....имам някъде една,трябва да потърся....
А за дипломната работа исках да ви питам- искам някой НЕ да ми я напише,а да ми помогне да направя скелето,плана...дали се предлагат такива услуги?Anyone? Teмата ми е 'психология на рекламата' и е много интересна,смятам да си пиша сама с маалко помощ  Blush

Общи условия

Активация на акаунт