TCM бебешка количка?

  • 2 237
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
От няколко дена все се засичам с една мама във Варна, която има страхотна количка на ТСМ, проблемът ми е, че ме е страм да я спра и да я попитам откъде са я купили, а не съм виждала такава по магазините тук. Имате ли представа откъде мога да си купя бебешка количка на ТСМ и евентуално колко би трябвало да струва? Тази е тип триколка, обаче предното колело е двойно.

# 1
  • Мнения: 1 347
Ние сме с триколка на ТСМ вече 10 мес. и сме страшно доволни, само че нашата е с единично колело отпред. Освен че се вози много лесно и е супер проходима, предимството на модела с ед. колело е, че има възможност бебето да се вози и с лице, и с гръб към мама (и в двата случая с по няколко позиции за легнало,седнало и полуседнало). В складовете на ТСМ в София и Пловдив се намират за по 69 лв. (броят се второ качество, обикновено дефектът е, че не са опаковани:) ). По магазините са за по около 140 лв. Преди няколко мес. излезе по-нов модел с много готини цветове - комбинация от тъмносиньо и бежево, те май са с около 20 лв. по-скъпи. За съжаление, не мога да кажа нищо за Варна (така че се извинявам, ако целият този отговор е безполезен), но предвид колко по-евтино ги има в София и Пловдив, ако имаш близки, може би могат да ти я пратят. Аз лично си търся лятна на ТСМ и проверявам от време на време, ако видя зимни, мога да ти пиша и евентуално да помогна, ако мога Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 616
http://www.atrakcion.com/index.php?cPath=31 Тук има модел на лятна такава. Къде а тия складове на ТСМ в София, да пратя някой да види дали ще може да ми вземе евентуално? Вие вашата няма ли да я продавате?  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 347
Засега няма да я продаваме, искам да я ползваме в снега, че  е проходима Simple Smile (лятна си търся отсега, защото често пътуваме, а голямата заема много място в багажника). Складът в Младост 2 е точно на последната спирка на автобус 306, на 200 м от РУМ-а, с работно време (по последна моя информация) всеки ден от 9 до 19 ч.

# 4
  • Мнения: 119
Liatna ima6e predi niakolko dni v magazina na pazara ,,Ivan Vazov,, Simple Smile

# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ние бяхме с такава,много съм доволна.Не са много леки ,но за сметка на това са много проходими,вършат прекрасна работа по разбитите ни пътища.Татито ни се шегуваше,че била като БТР или нещо такова войнишко Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 1 640
Малко встрани от темата,но ЛЕТНИТЕ колички на ТСМ не са така проходими,удобни и удачни -малки колелета,мн. тънък плат,лесно се чупят.Две мои познати ми се оплакаха от този модел количка,а аз го бях харесала.Разубедиха ме! Peace

# 7
  • Мнения: 1 640
http://www.atrakcion.com/index.php?cPath=31 Тук има модел на лятна такава. Къде а тия складове на ТСМ в София, да пратя някой да види дали ще може да ми вземе евентуално? Вие вашата няма ли да я продавате?  Laughing
Виждала съм такава триколка в оказион "Саша" на ул. Ангел Кънчев/зад зимно кино "Тракия"/, но не беше скоро.Провери там и в оказиона до борса ВЕСЕЛА89/за млека и памперси/ в пресечка до колхозния пазар.

# 8
  • Мнения: 2 616
Още утре ще го разходя таткото, благодаря, стискай палци да има Laughing

# 9
  • Мнения: 4
Преди 2-3 дни видях такава количка на ТСМ в "Биг шоп" на Севастопол (до "Давидов").

Общи условия

Активация на акаунт