за захранването

  • 559
  • 5
  •   1
Отговори
moje li da zamestia ednoto hrenene s pasirana iabalka malko voda i adaptirano mliako?blagodaria vi

може ли да заместя едното хранене с пасирана ябълка малко вода и адаптирано мляко? благодаря ви

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 18:04 от Vivi

# 1
  • Мнения: 729
Не не можеш да заместиш хранене с плод или плодово пюре.Обедното хранене можеш да заместиш с зеленчуково пюре когато захраниш обаче .На колко месеца сте.

# 2
# 3
  • Мнения: 729
Ние сме на 3м.и16дни исъм захранила с пюре от картоф и морков.С него замествам обедното хранене.Пасиран плод или плодово пюре давам за десерт или между храненията.

# 4
  • Мнения: 475
Абсурд е да заместваш с плодово пюре,можеш само със зеленчуково или каша (безглутенова)  food002

# 5
Мисля че още е рано да се замества млечното хранене с плод, даже и със зеленчук. Все пак зависи от бебето. По принцип плод се дава между храненията или като десерт. Аз си мисля, че това важи, когато бебето е по-малко и се храни основно с мляко. По препоръка на педиатъра следобедното ни хранене е плодово пюре или пасиран плод с АМ, като два пъти в седмицата давам пълнозърнеста каша/царевичен грис,  АМ и пюре/пасиран плод. Но ние вече навършихме  осем месеца.

Общи условия

Активация на акаунт