Ползвате ли стол4е за хранене?

  • 3 312
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Не знам дали темата е за тук, но...
Мислим да купуваме на малкия стол4е.Моля споделете ползвате ли стол4е за хранене, колко време го ползвахте, какво трябва да се гледа при избор на стол4ето.Може да препоръ4ате и марка.Благодаря!

# 1
  • Мнения: 46 508
Имаме столче, но никога не сме го ползвали. Освен да заема място, друго приложение не му намерих  Rolling Eyes
В началото я хранех в кошницата за кола, след това наобикновен стол, на масата, заедно с нас.

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Използвам, откакто започна да сяда самостоятелно. Изградихме един добър навик- много познати деца се разхождат, играят, бягат из къщи, докато се хранят. Моята не започва да яде, докато не си седне на столчето. Респективно, ако сме на чуждо място, сяда на стола и не мръдва, докато не се нахрани  Grinning

# 3
  • Мнения: 8 505
Ползвам го и сега-ако се храни сама-слагам чинията/купата и приборите и на таблата.Ако се храним тримата-махам таблата и придърпвам стола до масата.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
По принцип го ползваме рядко.В началото беше в кошницата,а после седнала на дивана срещу мен.Така ми е по-удобно.Вечер обаче като седнем да се храним всички я слагам в столчето от месец насам.

# 5
  • Мнения: 649
Използвам, откакто започна да сяда самостоятелно. Изградихме един добър навик- много познати деца се разхождат, играят, бягат из къщи, докато се хранят. Моята не започва да яде, докато не си седне на столчето. Респективно, ако сме на чуждо място, сяда на стола и не мръдва, докато не се нахрани  Grinning

и ние сме така  Peace без столче не можем, а и на мен ми е по-удобно така да го храня.
Само ако сме на чуждо място сме си купили един подвижен стол.

това е една от покупките, която е супер!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 117
Първо използвахме шезлонга за хранене, след това си взехме столче.Исках да се сгъва, табличката да се маха, а не да се отмята отзад и да има колани за връзване, иначе не е някоя специална марка.Някои предпочитат да има колелца, за по- лесно местене, но не мисля че е от голямо значение. newsm78

# 7
  • Мнения: 1 058
Ползвам го откакто стана на 8м. Много е удобно връзваш го и няма гонене с лъжицата. Взехме   на Чико. Има няколко степени на седалката и масичката. Сгъва се и е удобно за пренасяне.

# 8
  • Мнения: 1 186
Моята принцеса от както стои сама и купихме столче( на DISNEY) но го ползвахме може би около 2 месеца и от там нататък само му търся място из нас защото вече не го ползваме...храни се където и падне(в мен, на дивана, докато ходи)
Попринцип гледай столчето да е от такава материя която да е като мошама а не както нашето -от плат...защото детето ще има да го цапа и после ако е от плат се чисти трудно и трябва постоянно да го переш Peace

# 9
  • Мнения: 145
Купихме столче когато стана на 6 месеца и от тогава-вече 3 месеца се храни само в него. Много е удобно и така си създава навик за хранене. Столчето е на bebe comfort,с няколко позиции на облегалката и на седалката, става и като обикновен стол, на плота винаги има играчки и така стои мирен през цялото време.

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да, и ми е много удобно!

# 11
  • Мнения: 6 461
Да имаме столче за хранене ,което може след това да се ползва отделно като масичка и стол.

# 12
  • Мнения: 4 586
абсолютно е невъзможно да го нахраня без стола
и като марка го препоръчвам  чиполино гранд конфорт има степениза височина, 2 табли , облегалката е с 3 позиции, колани , лесно се подържа седалката е като мушама , сгъва се с 1 движение и отдолу е с кош за дреболии например
страшно е стабилен и мн дълго се ползва по късно и за да се доближи до масата
абе страхотен е

# 13
  • Мнения: 5 362
Не ползваме.

# 14
  • Мнения: 1 294
Да, имам такова и храня малката в него от 2 седмици.Изключително удобно ми е да я храня в него.Харесва ми това, че е изработен от пластмаса и лесно се почиства, а и е по-хигиенично.Това че облегалката има две положения, а седалката се движи по вертикала и мога да регулирам височината й.Столчето е с колелца, но имат педал за статичност.
За съжаление марката си нямам понятие каква е, защото ни беше подарено малко след раждането на малката, а рекламен надпис по самото столче не виждам Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт