Някой има ли това уредче

  • 1 099
  • 11
  •   1
Отговори
http://best.bg/stock.asp?cat_id=993&id=2025

хвърлила съм му око, но не знам каква практическа потребност ще имам от него. Да си бръсна веждите не ми изглежда добра идея, няма ли да растат много бързо след това. Със сигурност ще е по безболезнено от скубенето, но пък всеки ден да ги подрязвам. За бикини линията ще има ефект, но дали ще маха космите до кожа или ще ги оставя малки и бодливички.....

# 1
  • Мнения: 4 053
нямам представа,
но ми е интересно,и ще следя темата Simple Smile

# 2
  • Мнения: 743
Интересно е, но за първи път виждам такъв уред. И аз ще следя темата. Peace

# 3
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
мъжа ми го ползва за оформяне на 'катинарчето' Wink

# 4
  • Мнения: 2 673
аз нямам това чудо, но съм виждала в Техномаркет подобно или такова за оформяне на вежди..Ама честно казано, не бих го употребявала..

# 5
  • Мнения: 6 167

по рекламите по телевизияа съм виждала, че си бъркат и в носовете и ушите с това чудо Wink

# 6
  • Мнения: 1 100
Виждала съм подобни /тип "писалка"/, но са скубещи - стават за нос, вежди, бикини-линия и пр., но бръснене по лицето /дори това да са веждите/ ми се струва ужасяващо за жени Stop

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 612
Нарича се тример. Има два варианта - за оформяне на детайли - брада, мустаци, бакенбарди, вежди и прочие и за почистване на уши и нос. Купих такава джаджа на приятеля ми, но за жена не ми се струва уместно, освен ако не си роднина на Чубака.

# 8
  • Мнения: 891
Божеее....... newsm78
За първи път виждам подобно нещо.
Вече какво ли няма да измислят ?  newsm78

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Че и с вграден дълъг и къс гребен  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 9 095
и аз сефте виждам такова чудо, ама не ми се струва добра идея за жена newsm78

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Аз го имам. Купих си го от Англия, не беше добре обяснено как точно действа, на опаковката пишеше "Smooth & Silk" и понеже беше евтино (около 2 паунда) си го взех (а и бях гледала по телевизията такива електрически скубещи писалки).
Не ти го препоръчвам. То си е точно електическа самобръсначка, която на всичкото отгоре работи на батерии. Не отскубва косъмчетата, само ги реже, и то не до кожа, и остават малки наболи косъмчета. Не го ползвам, но поне не ме е толкова яд, понеже не беше скъпо.

П.С.: Общо взето, мисля,че всички тия неща по разните телемагазини са боклуци!

Общи условия

Активация на акаунт