За връщането на работа

  • 1 719
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 338
Вие кога и защо се върнахте на работа /след като родихте/?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Не съм и не мисля да се връщам,защото за възнаграждението,което получавам не си заслужава. Peace

# 2
  • Мнения: X
Когато детето ми стана на 1г.10м. Исках по-рано 2-3 месеца, но яслата почиваше и нямаше как. Тогава се върнах, защото просто беше подходящ момент. Освен това аз започнах нова работа по мое желание.

# 3
  • Мнения: 1 467
Мисля да се върна, когато беба е на 9 месеца, но тук законите са други. Определено ЩЕ се върна.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Върнах се преди почти 2 месеца - Калина беше на 2 и 4 м.
Беше крайно време вече да се върна...

# 5
  • Мнения: 143
Аз още не съм родила, но живот и здраве  Grinning не мисля да се връщам преди бебо да навърши 2 години

# 6
  • Мнения: 429
На четвъртия месец. Много ми липсва бебчето, но трябва да се работи  ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 891
Първият ми опит за търсене на работа (защото исках да напусна старата) бе когато Сашо бе на 10 м. Направо се бях побъркала от бездействие и липса на комуникация с хора различни от малките в градинките. Не ми се получи, заради алергията на детето. Тръгнах на работа, когато Сашо беше на 1.8 г.

# 8
  • Мнения: 5 401
Мисля да стане септември 2007 год., когато малкия ще бъде на 1 год. и 2-3 месеца..   bouquet

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 702
Мисля да стане септември 2007 год., когато малкия ще бъде на 1 год. и 2-3 месеца..   bouquet

И аз така, но през октомври. Бих искала да използвам лятото за разходки и плаж, въпреки че с парите ще е много трудно.

# 10
  • Мнения: 5 362
Все още не съм,но когато тръгнем по ясли,а и като ми свърши майчинството ще се наложи.

# 11
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Изобщо не спрях да работя - докато малкият стана на 9 месеца - от вкъщи, с редки посещения в офиса, след това - на половин ден, докато навърши 2 години ... нямах друг избор - в противен случай губех работата си  Wink

# 12
  • Мнения: 3 499
Смятам да се върна, когато Мона ще е на 10 м. и то не защото искам, а защото ми се налага.Преди всичко ще направя всичко възможно да остана в майчинство поне до 1,5 год. на Мони, но това не зависи от мен, а от куп хора, наречени Висш съдебен съвет.

# 13
  • Мнения: 750
Смятам да се върна, живот и здраве ако всичко е наред , когато бебето навърши 9м., оставих дъщеря си на 3м. и до днес съжалявам за това, въпреки че тогава нямах избор.

# 14
  • Мнения: 10 982
За заплата като моята не си заслужава да бързам да се връщам.

Общи условия

Активация на акаунт