Да ти имам проблема

  • 6 662
  • 77
  •   1
Отговори
 Да, така биха казали някои хора, да ти имам проблема. Но за мен си е сериозен проблем, който бих искала да споделя с вас.
  Имам антисексуален мъж Embarassed , просто не се сеща за секс, няма нужда от това и е малко като загубено време за него.Искам да кажа, че винаги си е бил такъв и съм сигурна, че няма любовница.
  Правим секс веднъж в месеца, когато има настроение, леко е пийнал, но не много, че да не му се доспи, не малко, че не му стога за настроението #Cussing out Често когато си поискам ми отказва, елегантно. Но това адски ме подтиска и аз ставам все по нерешителна. Как да си поискам, като ме е страх от отказ Cry Искам да се почувствам жена, да ме гледа с други очи, да ме щипне игриво по дупето, да ме изненада в банята или сутрин когато се пробуждам. А вместо това получавам погалване по главата Shocked Може да се каже че се обичаме много, като приятели обаче, като братче и сестриче Confused
  През трите ни години съвместен живот отитвах какво ли не, съблазнявах го по всякъкъв начин, провеждахме разговори. Разбира се получаваше се, но за кратко, после пак същото. Сега се чувствам изморена  и жалка. Не знам какво да правя.
  За всичко останало той е перфекетен, добър баща на нашия син, грожовен за семейството си.
 Кажете си мнението по въпроса. "Да ти имам проблема" ли ще ми кажете?

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Уф, да ти имам проблема! ooooh!
Накарай го да ревнува Wink

# 2
  • Мнения: 3 423
а преди да се ожените така ли беше newsm78

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз съм песимист. Съпругът ти няма да се оправи, според мен никога не е бил любител на секса!

# 4
  • Мнения: 431
Mи може да е гей човека.
Къде бля като се жени за него?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 960
Имате ли деца? newsm78

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Бих казала, че проблема хич не е малък. Миличка, ще трябва непрестанно да правиш опити да го съблазняваш..... Crazy

# 7
  • Мнения: 1 802
Уф, една жена да се оплаче най-накрая. Обикновенно мъжете са отритнатите!  Wink
Иначе, какво можеш да направиш...щом си е такъв по начало, ще си го търпиш такъв какъвто е... Hug

# 8
Имах подобен проблем. И то май на същия етап, на който сте и вие. Как ли не опитвах и не ставаше. Накрая спрях да му обръщам внимание, не го закачах изобщо и започна сам да си иска.  Mr. Green Даже понякога аз му отказвам.  Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 6 999
Бррррррррр - хич не ми се вижда малък проблема.

Аз не бих се омъжила за такъв  Naughty

А при свършен факт - разговори, помощ от специалист...любовник. /в този ред/

# 10
Ще отговоря на въпросити ви.
  1) той не е хич ревнив, опитвала съм се няколко пъти и това за да видя каква е реакцията му. Но той го приема с насмешка.
  2)Не ми се струва да е гей, не е показвал такива наклонности.
  3)имаме едно детенце, сладко момченце на годинка, точно заради него искам да подобря нашите взаимоотношения, които на пръв поглед са идеални
 Страхувам се, че наистина няма да се оправят нещата. А аз все по-вече изстивам към него Cry

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Много добре те разбирам - имах дългогодишна връзка с такъв мъж... Rolling Eyes
Не мисля, че може да се направи нещо, за да се променят нещата.

# 12
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Проблемът ти изобщо не е малък и не бих казала "Да ти имам проблема!",защото го имах,за жалост!Опитвах и невъзможното,също съм пускала анонимни теми...
Нищо не постигнах...отношенията ни бяха приятелски и братски без никаква интимност няколко години.И сега са такива,просто ми е първи приятел. В крайна сметка се разделихме...той е идеален(почти,защото идеални хора няма) във всяко едно отношение-и като човек,и като баща,но ми е като любим брат,не и като любим мъж. Аз не успях да се справя с липсата на желание,дано ти успееш,съвети не мога да ти дам,защото всичко е много индивидуално и това,което при един може да помогне,при друг може да има обратен ефект. Hug

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 03:05 от iskrica_nadejda

# 13
   Много ви благодаря че споделихте. Страхувам се, че и при нас нещата ще завършат с раздяла някой ден, защото ми е много трудно да подтискам желанието за близост Cry

# 14
  • Мнения: 730
Не мисля,че можеш да го промениш.Лично според мен вариантите са два-да си го търпиш такъв,или просто да се разделите.Ти ще си прецениш.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт