от къде килим в бургас

  • 816
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
къде продават килими в бургас? за към 200-300лв за голям килим.
на краснодар имаше точно 3 бр килими от размера, който търсим и шарката беше ужас. на домко гледам , че цените са убийствени, а за друго място не се сещам. помагайте моля  Praynig

# 1
  • Мнения: 14 486
http://www.carpethouse.nat.bg/index_frame_bg.html

ето - имат и магазин в бургас. като гледам обаче на кои марки предлагат не знам дали ще има на цени каквито търсиш. в крайна сметка сливен ви е на 100-тина километра - в шоурума към завода има толкова много килими и на приемливи цени. майка ми си купува преди около 2-3 години оттам два броя персийски /много красиви в бежови и пастелно зелени тонове/ за по 300 лева единия. има и то вълнението ръчнотъканите но те са почти на цени колкото тия на артееспина.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Килими продават в "Мастърхаус" и в новооткрития "Мосю Бриколаж"/намира се в посока "Меден рудник".

# 3
  • Мнения: 410
Тук във Варна в Бриколажа има страхотни килими на супер цени като са в промоция. Ослушай се за новата брошура и отиди на първия ден от промоцията, че всичко бързо се разграбва.

# 4
  • Мнения: 4 546
в бриколаж наистина не съм ходила  newsm78 благодаря на всички за отговорите   bouquet

# 5
  • Мнения: 229
На Калоян 101 в двора на къщата има малък магазин, където продават само килими на Декотекс Сливен. За Коледа си купих оттам килим 160/230см за 180лв, а брат ми си взе следващия размер за 290лв. Килимита са от вълна. В Мастерхаус и в Мосю Бриколаж килимите са по евтини, но са изкуствени. 

Общи условия

Активация на акаунт