Докога с бебешки прах за пране?

  • 13 330
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 666
Ами това ми е въпроса.
Докога е редно и докога вие лично перяхте дрехите на детето си с някои от специалните бебешки прахови за пране и омекотители? И кога започнахте да ги перете с вашия прах за пране?
Въпросът ми не се отнася за алергични деца, там нещата са особени.

Съжалявам ако повтарям нечия тема, но с търсачката не ми излезе нищо такова, бяха все теми-питанки за прането на алергични или новородени деца.

# 1
  • Мнения: 7 723
els , откакто децата ми започнаха да се търкалят по градинките и да ги прибирам много по- мръсни от мен piasyk , оттогава ги пера с "човешки" прах за пране и слагам ЛЕНОР. Всичко след това минава под ютията  1ironing и проблеми с кожата не са имали  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Откакто навърши годинка. Ползвам Ариел и Тайд и не съм имала проблеми  Peace.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Към 6-7-ми месец и при двамата спрях да ползвам бебешкия прах, че бялото на дрешките не беше бяло и някои петна не излизаха. Омекотител ползвам за всички дрехи. Не съм имала проблеми с кожата на децата. Ползвам Ариел.

# 4
  • Мнения: 1 666
Да, значи и други мислят като мен.
Моят син е на година, навършена. Търкаля се из къщи, ходи, пипа и лапа всичко, което му попадне. Като излезем навън (сега откакто ходи излизаме пеша в близката градинка) не остава "неуважен" боклук. Освен това от известно време насам спи с мен, на чаршафи прани с "човешки" прах и нищо не му е станало от допира. Деца на неговата възраст ходят на ясла и там е така. Та затова се зачудих...
В крайна сметка може и да пробвам с една-две негови дрешки да видя ще има някаква реакция.

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Все още пера с бебешкия, смятам да го ползвам докато Петър навърши 2г.

# 6
  • Мнения: 2 197
От 6 месечна и пера дрехите с нашия прах (Бонукс) и омекотител Ленор или Семана. Преди това ги перях на ръка с бебешки сапун, но ми омръзна. Не е имала никога проблеми.

# 7
  • Мнения: 2 784
Все още пера с бебешки прах. Доволна съм как изпира, а и държа да и пера дрешките отделно.

# 8
  • Мнения: 3 880
От самото начало пера с обикновен.
Тук няма специални бебеШки прахове (поне не масово, има 2_3 марки zа асортимент и то не навсякъде) смята се, че праха zа пране си е прах zа пране, беz zначение чии дрехи се перат с него Wink. Не съм чула zа някакви масови аномалии вследствие на иzполzване на "обикновен" прах, а поне 99% от децата ги перат с обикновен от първия ден. На моето дете съЩо ниЩо му нямаШе. За по_чувствителните кожи препоръчват сенzитивните варианти.
Най_често полzвам течен Ариел и сме нямали проблеми. Първите месеци се въzдържах от омекотител, zаЩото от него все пак остават остатъци по дрехите...

# 9
  • София
  • Мнения: 43 900
не знам за редно, аз още с бебешкия пера...че понякога и нашите дрехи с него...ама мн ми харесва аромата му...

# 10
  • Мнения: 3 478
С бебешки прах никога не съм прала, ползвам от нашия и за нея.

# 11
  • Мнения: 1 734
Все още продължавам да пера с бебешки прах. До кога така - нямам никаква представа Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 2 910
Все още пера с бебешки прах нейните дрешки, отделно от нашите и без омекотител. Докога, незнам, но знам, че не ми пречи това, а и съм доволна от бебешкия прах.

# 13
  • Мнения: 1 059
Мисля че малкия беше на около 7-8 месеца когато почнах да му пера дрехите с Таид

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Все още пера с бебешки.Доволна съм,пък за по-нататък ще видим/като ми свърши торбата/.

Общи условия

Активация на акаунт