остатък от АМ

  • 1 482
  • 32
  •   1
Отговори

Анкета

давате ли АМ и след изтичането на 1 час

Опции:

  • Мнения: 439
Здравейте,моята педи ми каза,че остатъка от АМ може да се съхранява в хладилник до 3 часа въпреки,че пише да не се дава повторно!Вие как процедирате хвърляте ли го или го давате повторно!Незнаеш на гого да вярваш

# 1
  • Мнения: 962
аз го хвърлям

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
И аз го хвърлям...понякога моя син изяжда половината и ако не поиска пак до час го хвърлям. Не ми се играе със стомахчето на бебчо Flutter

# 3
  • Мнения: 5 790
Хвърлях без да се замисля. Експерименти не си правя.

# 4
  • Мнения: 49
Хвърлям го,макар че някой път остава доста.

# 5
  • Мнения: 510
Изхвърлям го ако е минал половин час. Не рискувам, има други неща, от които да се правят икономии. На педито каква й е идеята, те хората са си написали да не се дава. Тя дали ще изяде примерно консерва с изминала годност, по тази логика?

# 6
  • Мнения: 5 103
Хвърлям

# 7
  • Мнения: 7 803
хвърлям  Naughty и вярвам на производителя, а не на някое педи  Confused

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Случвало се е да й дам млякото около час след приготвянето му по една или друга причина.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Изчквам 30-40 мин и ако не иска повече изхвърлям остатъка.

# 10
  • Мнения: 8 505
Повече от 30мин не съм чакала.

# 11
  • София
  • Мнения: 117
Хвърлях, въпреки че много често вечер не го изпиваше почти цялото, и се налагаше да и давам каша или пюре, за да не си легне гладна.

# 12
  • Мнения: 361
Никога не съм давала мляко след като е минал 1 час от приготвянето му

# 13
  • Мнения: 2 019
Повече от 30мин не съм чакала.
и аз

# 14
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
И аз го хвърлям. Най-много да изчакам докато млякото изтине, и ако тотогава не е изпито, отива в мивката.
Между другото, преди 5г. когато баткото беше бебе, вечер приготвях 6 бутилки АМ, държах ги в хладилника и само претоплях бутилката на уредчето за претопляне преди хранене. Но тогава сякаш на кутията не пишеше, че млякото трябва да се дава токущо направено  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт