на почивка в планината в осмия месец

  • 425
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Чудя се дали е добра идея.  На мойте им се карат ски, ама аз съм малко рискова..Приятелите ми казват, че ще е добре даже за мене да лапам чист въздух там, но.. вие как мислите?

# 1
  • Мнения: 4 668
Ами аз в края на осмия месец отидох в Родопите - в Доспат . Консултирах се преди това с лекаря и той каза да отида  Wink
Чувствах се добре и много си починах там . В крайна сметка мислех ,че ако тръгна да раждам , все ще се приберем до София . Иначе в Доспат няма и болница даже ... ама , всичко беше наред  Hug

# 2
  • Мнения: 2 401
Аха, точно към този район сме се насочили и ние  Grinning.  А пътя към Доспат какъв е.....предполагам, че все пак през лятото си отишла.

# 3
  • Мнения: 5 362
Тъкмо влязох в 9-я,когато ходихме в Троянския балкан на гости.Не съм имала проблеми,въпреки че много се притеснявах.

# 4
  • Мнения: 4 668
Аха, точно към този район сме се насочили и ние  Grinning.  А пътя към Доспат какъв е.....предполагам, че все пак през лятото си отишла.
Ходихме април месец , тогава там е студено , парното в хотела работеше . Пътят е добър , но ако минете от към Батак , възможно е на места да има заледени участъци , но е напълно проходим дори и в голям сняг. Не прави грешката да минаваш през Сърница , защото там дори и на джиповете им е трудно  Rolling Eyes но е голяма красота и спокойствие ...

# 5
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз те подкрепям да отидеш, но питай лекаря си и може да си вземеш за всеки случай Папаверини или Но-шпа с теб.

Общи условия

Активация на акаунт