Машинка за махане на топчета от дрехи???

  • 2 614
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 43 904
От къде мога да си купя такова чудо? Помня че писахте че има ТСМ-ски, но днес в 3 такива магазина не бяха чували за токова нещо....може и от др магазини..ако може и ориантировачни цени да ми пишете ...  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 591
В Технополис съм виждала такива ....сигурно и Техномаркет ги има

# 2
  • Мнения: 513
 Peace Машинката се казва "вълнен пилинг", моята си я бях купила от Билла преди 2-3 години, но провери може и сега да имат пак. Беше около 10,00лв. бяха чехски или полски, нещо такова - моята е марка "Ufesa".Работи с две батерййки 1,5волта,  Naughty но внимавай трябва да са алкални, защото с обикновените и половнин блуза не можеш да почистиш.
Много съм доволна от нея и доста време ще ти служи.Аз моята тъкмо когато я купих имах магазин за дрехи IIра употреба около 1 година и познай какво ползване беше - до дупка, а все още си е здрава.

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ако някой открие някъде,много моля да пише къде  Hug

# 4
  • Мнения: 8 242
В Техномаркет - 10 лв  Peace

# 5
  • Мнения: 10 513
Технополис на Уфеса - 9.90

# 6
  • Мнения: 1 756
Ако някой открие някъде,много моля да пише къде  Hug
ИМАХ ЦЯла тема преди в технополис, техномаркет и кауфланд съм виждала и купувала

# 7
  • Мнения: 1 288
бубуто, в техномаркет я има. 10 лв. струва май.

# 8
  • София
  • Мнения: 43 904
ок - благодарности на всички  - утре ако работи  нещо ще си потърся и взема Wink)))

# 9
  • Мнения: 1 756
 Crazy Crazy Crazy
Луд да стане 4овек, колко теми са с тая машинка Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 43 904
Crazy Crazy Crazy
Луд да стане 4овек, колко теми са с тая машинка Crazy

Уххх за това се извинявам, като си пусках темата ми даде грешка, че не е публикувана пуснах я втори път... след малко се появи и първата....та така за 2 мин 2 еднакви тема....ужас...

# 11
  • Мнения: 1 756
Хехе, ами поне сме били от полза и в двете Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 43 904
Хехе, ами поне сме били от полза и в двете Peace

мдааа, абсолютно Wink

Общи условия

Активация на акаунт