СЪС какво почиствате

  • 2 193
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
здавейте искам да ви попитам със какво почиствате инокса печката и хладилника ми са иноксови и като ги почиствам стават на петна ще съм ви много благодарна ако ми помогнете  baby_neutral

# 1
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Има препарати за почистване на инокс, аз ползвам този:

# 2
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ако е нещо мазно с Меглио,иначе с препарат за стъкло и микрофибърна кърпа.

# 3
  • Мнения: 1 756
Само препарат за стъкло и микрофибър, ей май се повтарям ама е истина Peace

# 4
  • Мнения: 4 668
Става и с Пронто - спрей и с микрофибърна кърпа . Аз лично не съм доволна от препаратите за инокс .

# 5
  • Мнения: 14 486
аз пък само с микрофибърна кърпа, леко навлажнена

# 6
  • Мнения: 689
И на мен иноксът ми е болна тема. Все на петна си стои, но явно вече взе да не ми дреме, та не му обръщам много-много внимание.
Какво представляват тези микрофибърни гъби, ако някой може нека да покаже.

# 7
  • Мнения: 9 095
аз откакто открих микрофибърната кърпа, така си улесних живота, много от препаратите за дърво например не ги ползвам, защото кърпата почиства страхотно и няма наелектризиране, предполагам че ако почистваш и инокса, няма да има петна Peace

# 8
  • Мнения: 1 313
И аз с микрофибърна кърпа - препарати изобщо не позлвам.

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
аз откакто открих микрофибърната кърпа, така си улесних живота...............
И аз с микрофибърна кърпа - препарати изобщо не позлвам.
Може ли снимка на тия кърпи, заинтересувахте ме!

# 10
  • под тепетата
  • Мнения: 9 267
И аз откакто си купих микрофибърна кърпа, почти не ползвам препарати. Прозорци, ал. дограма, мебелите -всичко става супер! Моята е обикновена(май беше 36 на 36см, 1.80лв), щото видях и специално за кухня, за баня, но около 4-5лв. Пишеше, че е хубаво да се вари за 5-10мин, а аз като я забравих я варих ...2часа.Сигурно затова бърше толкова добре.Имаше ги в Метро, в картонена  синя опаковка. От фирмата трябва да ми дадат процент Mr. Green, накупих на сестра ми, майка ми, приятелките ми, свеки....

Общи условия

Активация на акаунт