Ето и нас

  • 1 674
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Здравейте мили момичета!
Честита Коледа!
Нека първо Ви пожелая здраве, щастие и любов. Искам да Ви пожелая и споделена обич, безкрайна доброта и в новогодишната нощ всички Вие да усетите пътеводната звезда, да бъдете безкрайно щастливи и никога да не забравяте Бог. Искам да Ви кажа, че аз не вярвах на чудеса, докато Бог не ми изпрати моята прекрасна дъщеря. Сега вече не вярвам в чудеса, а просто разчитам на тях. Разчитайте и Вие. Целувам Ви и силно Ви прегръщам: Диди
Р.Р. Изпращам Ви и линк към снимките на моята Таня
http://www.snimka.bg/profile.php

# 1
  • Мнения: 131
Пробвайте на този линк: http://www.snimka.bg/profile.php

# 2
  • Мнения: 120
Честита ви дъщеричка!
Весели празници и много радост във вашия дом с малката сладурана!

# 3
  • космополитно
  • Мнения: 941
...аз не вярвах на чудеса, докато Бог не ми изпрати моята прекрасна дъщеря. Сега вече не вярвам в чудеса, а просто разчитам на тях.
Аз пък съм от безрезервно вярващите в чудеса, защото те са част от нашата уникална същност:"Повярвай в приказките в теб-приказка сам ти си!", но е прекрасно, когато те намират своята изява и в външната ни реалност!
Вестите тук за децата акостирали в семейните си пристъни са най-радващите ме подаръци, Gift които получавам в тези светли празнични дни... и ме зареждат с вяра, че тази поредица от благи вести ще има своите продължения.

Диди, искрени поздравления за развитията в дома ви! newsm51 Много здраве за  всички ви и най-вече за Таня. Претърпях провал и с двата посочени линка и не знам засега как изглежда тя, но чувствам, че сърчицето й бие  Kissing Heart по-спокойно и в душата й цари радост...
Красива Новогодишна нощ в дома Ви с щастливо и спокойно спящо дете,  sleepuu заолбиколено от обичащи се родители !  loveuuu

# 4
  • Мнения: 1 100


Мисля, че така е по-добре: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=89603

Извинете, че се намесвам така. Отдавна чета тук, но не пиша, защото не съм компетентна, нито ми е времето да осиновявам деца. Много положителна енергия има тук. И когато ми омръзне да чета простотии в Клюкарника влизам тук да почерпя малко позитивизъм.  Hug 
Честита дъщеричка! Да сте живи и здрави и да дарите цялата си любов на тази малка принцеса.  Heart Eyes Hug

# 5
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquetЧестита радост и от мен   bouquet Хубаво и слънчево детенце Hug и е одрало кожата на татко си...страхотна прилика...няма нищо случайно в този свят Hug
Miracle_girl   благодаря за намесата,защото така вече се виждат снимките на Таня!Тук наистина има много положителна енергия  newsm78 такава ще намериш и при многодетните майки family6 в нашите деца Mr. Green

# 6
  • космополитно
  • Мнения: 941
Miracle_girl, Благодаря за немесата ти, направила възможно визуалното представяне на Таня тук. Тя е още едно доказателство в подкрепа на твърдението за добрия шанс: "...Точния човек да се отзове на точното място в точното време..." Hug

Ха, с Дидка сме разглеждали и мислили по почти еднакъв начин в едно и също време... Това явление Юнг нарича СИНХРОННОСТ. #Crazy Дискретната разлика е,че аз  бяха изумена от приликата между Таня и майка й!  smile3544newsm78 Laughing

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 00:41 от Venecias

# 7
  • Мнения: 295
Честита рожба и от мен!   bouquet Ама и аз като Дидка - одрала е кожата на тати. Ма толкова да прилича на него... Да е жива и здрава на мама и на тати куклата! Бъдете щастливи заедно и весело посрещане на Новата година!

# 8
  • Мнения: 1 652
Marodidi, честита рожба ! Hug

Присъединявам се- прилича на баща си много!

Ще преживеете много мигове на пълнота, взаимност и радост заедно!

Весели празници!  bouquet

# 9
  • Мнения: 171
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА! 
Да ви е жива, здрава и много да ви радва!
Голяма красавица е. Пу, пу, пу

# 10
  • Мнения: 131
Благодаря ви мили мами за хубавите пожелания. А за приликите с нас еееееееееееееее  Grinning прилича и на двама ни Grinning. Моля се само да ни е жива и здрава. На вас ви пожелавам безкрайни, споделени мигове на щаствие и любов с вашите слънца. Нека те винаги греят и ни топлят. Обичам ви и се моля на Бог да сте живи и здрави, и най-вече щастливи. Целувки: Диди

# 11
  • Мнения: 3 164
Честито и от мен!!!Да ви е жива и здрава малката рожба!!!Дай Боже всеки му такова щастие Praynig

Момичета ,  Щастлива Нова Година   на всички желая от сърце!!!

 Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 12
# 13
  • Мнения: 883
Диди,
не знам как и защо съм пропуснала тази тема  newsm78
Имате си страхотно момиченце!
Да ви е жива и здрава малката принцеса, много радост и усмивки
  bouquet

# 14
  • космополитно
  • Мнения: 941
Не е за вярване, но е факт: най-после и след куп съпровождащи перипетии до последно (предубеден съдия+ провален в последния момент транспорт за към кьщи...) сме си у дома - И ДВЕТЕ: Аз и Тя (едно странно и чаровно момиченце, което заварих като нечия/ничия ДЪЩЕРЯ)! След много емоции, процедурни абсурди, боледувания на детето, застъпничество, непримиримост и бунтарски дух на мама, туширан с дипломатичност УСПЯХ да Я  направя МОЯ!

Ето ни и нас сред Вас :Аз и Дъщеря-Моя! sling

Общи условия

Активация на акаунт