Вода в ушите

  • 994
  • 2
  •   1
Отговори
  bouquet Като се къпем вечер и понякога отпускам Иво да си потопи и главата до половината...Знаете ли до кога не може да му влиза вода в ушите и има ли опасност от възпаление на средното ухо? newsm78


Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 23:08 от Gorskiduh

# 1
  • Мнения: 3 478
Ами незнам точно до кога, но ние сме на 8.5 месеца и док каза, че все още няма проблем. На скоро имаше малката отит, но казаха че не е от влизането на вода в ушите. Моята кукла си ги топи всяка вечер докато е във ваната и аз първоначално си помислих, че отита беше от това.
Възпаление по-скоро може да получи ако при почистване влизаш по-навътре с клечката за уши. Трябвало само отвън да се подсуши, ако се почиства ваксата при малки бебоци им намалява защитните функции и така инфекциите влизали до средното ухо. Аз пак си почиствам, просто защото съм манячка на уши, но вече много внимавам.

# 2
  • Мнения: 1 896
Нищо няма да стане от вода в ушите, хората даже си пускат бебетата да плуват под вода от съвсем малки. Просто трябва да се подсушават отвън ушите след къпане, да не вземат да хванат гъбички, нищо драматично няма.

Общи условия

Активация на акаунт