Дрешки за бебка

  • 677
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте,
и аз имам приготвени дрешки за момиченце, подходящи за възраст 0-6 месеца. Не са нови, но са запазени.
Дано влязат в употреба на някоя майчица и милото й същество.
Поздрави

# 1
  • Мнения: 3 248
Здравей,
в кой район си?!

Поздрави!  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 17
Живея в квартал Левски. Сама съм с детето през деня и ми е трудно придвижването иначе с удоволствие бих ги занесла някъде..

# 3
  • Мнения: 3 248
Живея в квартал Левски. Сама съм с детето през деня и ми е трудно придвижването иначе с удоволствие бих ги занесла някъде..

Ужас. Това ми е на-другия край на София. ooooh! Не, че съм кой знае колко наясно с местоположенията на кварталите, де. Crazy
На първо мислене не се сещам за никой в твоя район. Thinking
Сега ще пиша в основната ни тема и ще измислим нещо ... задръж ги дрешките за известно време, нали имаш къде да ги държиш!? Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 17
Предполагам, че някъде има складове. Обаче дали през почивните дни има на кого да ги оставя? Тогава ми е удобно да се придвижа до някъде, защото мога взема колата на мъжа ми.
Ако има такава практика, мога и директно да пратя на някого дрешките. Няма проблем да стоят и при мен. Тъкмо може още нещо да добавя, че дребосъчката расте със страшни темпове;)))

# 5
  • Мнения: 3 248
Ренката, страхотно. Да, имаме складове. Не е и проблем да ги изпратиш по пощата, но намирам това за ненужен разход на този етап. Мисля, че по-удачният вариант е да ги задържиш малко, тамън ще добавиш каквото прецениш.

Поздрави!  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 17
Ок;)
Вие ли ще ме потърсите когато дойде време да ги дам, или аз някъде да следя за това, че се събират дрешки?

# 7
  • Мнения: 3 248
Най-добре да се търсим взаимно. Peace
Записала съм си те, а и помня доста добре (засега Laughing), но не е изключено и да изпусна момента. Wink

# 8
  • Мнения: 2 309
Извинявам, се че използва темата, но нещо не мога да се ориентирам в големите теми, а и да не пускам нова...и аз имам дрешки за бебе от 0-6 месеца, също така съм подготвила мои дрехи, които са ми умалели, предполагам, че ще станат на момичета от 14 години нагоре. Моля кажете ми склад в Сф, където да ги занеса.

Общи условия

Активация на акаунт