Защо плачат жените

  • 677
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
Незнам дали се повтарям/ако е така извинявам се/ но много ми хареса и ще го споделя с вас
http://www.mastilo.info/content/view/184/29/

Малко момче попитало майка си: "Защо плачеш"?
"Защото съм жена?" - отговорила му тя.
"Не разбирам" - казал той. Неговата майка само го прегърнала и казала: "И никога няма да разбереш".
По-късно малкото момче попитало баща си: "Защо мама сякаш плаче без причина?".
"Всички жени плачат без причина " - само това могъл да каже баща му.
Малкото момче пораснало и станало мъж, но все още се чуделo защо плачат жените.
Най-накрая попитал Господ: "Господи, защо жените плачат толкова лесно?" Господ отговорил: "Когато създавах жената, тя трябваше да е специална.
Направих раменете й достатъчно силни да поемат тежестта на целия свят и въпреки това достатъчно нежни, за да дарява удобство.
Дадох й вътрешна сила да издържа раждането на дете и отхвърлянето, което много пъти идва от децата й.
Дадох й твърдост, която й позволява да продължава напред, когато другите се отказват, и да се грижи за семейството си дори при болест и изтощение, без да се оплаква.
Дадох й чувствителност да обича децата си въпреки всички обстоятелства, дори когато детето й я е наранило много.
Дадох й сила да помогне на мъжа си да преодолее грешките си и я създадох от неговото ребро, за да защити сърцето му .
Дадох й мъдрост, за да знае, че добрият съпруг никога не би наранил жена си, но понякога изпитва нейната сила и нейното решение да бъде до него непоколебимо.
И накрая, дадох й сълза, под която да се приюти.
Това нейно уникално право, за да го използва, когато има нужда".
" Виждаш ли, сине, - казал Господ - красотата на жената не е в дрехите, които носи, фигурата, която има, или в начина, по който си сресва косата. Красотата на жената трябва да бъде в нейните очи, защото това е пътят към сърцето й - мястото, където любовта обитава."

# 1
  • Мнения: 727
много е красиво........описва правилно всичко Hug
То ние жените сме направо супергерои.............всичко ние  Mr. Green

# 2
  • Варна
  • Мнения: 634
След днешния ми ревлив ден имах нужда да прочета нещо такова.

# 3
  • Мнения: 101
Наистина е много красиво. Peace

# 4
  • Мнения: 2 792
   Бла  бла  бла, сори момичета ако ви е харесало, нищо лично  Peace
   

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 572
А аз бих повърнала. Половината неща са ега си оправданията. Бог бил казал, направил- дрън, дрън. Бул шет.

# 6
  • Мнения: 5 468
На мен ми хареса Sad.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 145
И на мен ми хареса. Но си мисля, че това си е написано за жени. Ако един мъж го прочете ще каже: глупости.
Мъже, жени - всичко си зависи от човека.

# 8
  • Мнения: 830
Страхотно е!  bouquetНе знам кой го е написал обече отговаря на истината поне за мен!

# 9
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добре казано, ама колко са дето го вземат напредвид! я колко мами пла4ат като им кажат,4е са сложили 200 гр на талията и 300 гр на ханша! шега! мисля,4е сме специални, ина4е защо ще ние дал толкова сила на духа!

# 10
  • Мнения: 4 371
На мен ми хареса, сигурно защото съм от ревливите Laughing

# 11
  • Мнения: 1 212
 Просълзих се  и аз ....  от следродилната депресия или от факта , че съм жена ! Sunglasses
...never mind ....хубаво е , много даже !
Благодаря за споделянето !  bouquet

# 12
  • Мнения: 128
       Наистина е хубаво-все пак силата ни да бъдем жени-е в това, да бъдем слаби!

Общи условия

Активация на акаунт