Премахване на белег от изгаряне.

  • 4 404
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 111
 Моля, ако някой се е справил с подобен проблем, да сподели по какъв начин.Става дума за синът ми, който на 10 месечна възраст пострада и сега на гърдичките има останал белег.Минали са повече от четири години, белегът все още е червен.Ползвали сме Контрактубекс, но без особен ефект.Водихме го на консултации при пластичен хирург и той каза нещо за изстъргване с високооборотна машина и още някакви методи за премахване, но не ни препоръча нито един от тях.Та мисълта ми е, ако някой друг е преминал през подобни процедури да пише, или пък ако някой е ползвал ефикасно средство за мазане.
  Благодаря!

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 12:46 от Ji

# 1
  • Мнения: 1 111
  Смених "келоид" от заглавието с "белег". Simple Smile Надявам се, че така ще разберете по-добре питането ми! Simple Smile

# 2
  • Мнения: X
Ами и аз щях да ти кажа за Контратубекс, защото съм чувала добри отзиви. А какво казаха лекарите, няма ли начин с възръстта да го израстне? Може би е необходимо по-дълго време, ако изгарянето е било дълбоко...И аз не мисля, че е нужен някой от методите на пластичната хирургия.

# 3
  • Мнения: 2 936
защо не попиташ в аптеките..има различни препарати за белези-не е само Контратубекса!

аз имам белег от операция и се мажа с ZERADERM-сега прочетох листовката...

цитирам-намаляване образуването на келоиди.......резултат от термални........увреждания на кожата!

пропуснах другите обяснения,мисля че точно това ти трябва  Peace

# 4
  • Мнения: 7 640
за съжаление с мазане еда ли ще има особен резултат. Кнсултирай се пак в Клиниката по изгаряне какви са вариантите.

# 5
Да напишем малко от нашата родна медицина!

Половин чаша натурален сок от портокал и половин чаша сок от моркови.Към соковете се прибавя 1 суп.лъж.мая(от аптеката) и
1 суп.лъж. житни кълнове.Сместа се пие всеки ден до 7 дни.
Мястото се маже със 250г.нерафиниран зехтин и стрък от невен,
който трябва да престои в зехтина 48 часа,може и сух.
(Това става и за разширени вени)
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт