бебефоните

  • 621
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 339
Имам едно питане. Може да ви се стори смешно ама никъде в упътването не открих колко време  издържа бебефонът  включен нито колко време се зарежда и дали индикаторът спира да свети като се зареди? Бебефонът е на чиполино. Ако някой има такъв да каже дали добре се чува бебето защото уж го сложих близо но нещо не го хваща всеки път като тропа а той доста удря главата си и то силно от решетките. Благодаря предварително.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Моят е Philips,но за зареждането ще споделя.Слагам го вечер в зарядното и сутрин като стана го махам/нося си го с мен/.Изкарва ме цял ден и вечерта пак на зарядното.Много слабите шумове наистина не ги хваща.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 339
Моят е Philips,но за зареждането ще споделя.Слагам го вечер в зарядното и сутрин като стана го махам/нося си го с мен/.Изкарва ме цял ден и вечерта пак на зарядното.Много слабите шумове наистина не ги хваща.


ох благодаря пак реших че за да спестя малко пари съм избрала некачествено нещо и щях да се изям  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 1 368
И моят е на Chipolino.Спомням си,че като го купих първото му зареждане беше 8 часа.Наистина не хваща по-слабите шумове.Аз тъй като не го ползвам през целия ден,изкарва доста време без зареждане.А на въпроса ти за индикатора,мисля че не спира да свети дори и след като се е заредил.

# 4
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Нашия също е на Чиполино, издържал е и до 6 часа на батерия, докато сина ми спи. Първия път се зареждаше 8 часа, а обикновено си седи на зарядното. Сега се пълнят батериите за около час и половина. Слагам го на около 30 см от детето, хваща почти всичко, даже когато малкия се върти в леглото. Много сме доволни, въпреки първоначалното нежелание на мъжа  ми да даваме пари за бейбифон.
Индикаторът свети през цялото време.Когато е на стойката и се пълни батерията, от червено започва да свети зелено.А когато е самостоятелно. започва много да пращи предавателя. Издържа много, има добър обхват.

Общи условия

Активация на акаунт