Ползване на мегаъплауд

  • 10 011
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 924
Темата може и да не е за тук,така ,че ако модераторите преценят нека я пренасочат към правилното място:))
Писала съм как става в общи линии ползването на това тулбарче ли да го нарека,програмка ли,няма значение, но обясненията ми се губят някъде из страниците на темата Намерих.
Прецених ,че е по-добре да копирам в една отделна тема обясненията.
Та така .
Как се сваля от там?/след като вече е инсталиран на компютъра/


след като кликне на линка трябва да с е отвори страница на която горе в дясно има три букви ,а срещу тях едно правоъгълниче.
Написват се буквите в него. ...



 
Изчаква се 30секунди. Тук е на руски  -така съм настроила страницата. На английски ще пише
Please wait 30 seconds..



 

След изброяване на секундите се появява това.
На английски съответно ще е  click here to download




 


Накрая при кликване на download се отваря програмата с която се свалят файловете и която е настроена по подразбиране, моята е на гръцки- Windows-а ми е гръцки ,та затова пише с тези странни букви  )





# 1
Защо ги качват на мегаплоолта няма ли друг начин той когато го инсталирах ми създаде проглеми а книгите както гледам са изкусителни за "хобисти" .аз имам някой вече ,но някой ги нямам и сега се чудя как да постъпя ако го инсталирам пак и ми скрои някой номер?! newsm78 Naughty #2gunfire Embarassed newsm78 newsm78

# 2
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 642
Браво Хип, полезна е тази информация, много хора се объркват.
Аз съм я разучила отдавна де, само незнам вече откъде да намеря време да категоризирам това, което
свалям, пък камо ли да ми остане време да го чета  ooooh! Mr. Green

Елиска, ми къде да ги качват бре?
Когато баницата е без пари, нямаме много право да се оплакваме.
Лично аз имам Premium account към Rapidshare, и съм доволна, спестявам си чакането и другите неудобства,
ама и като има нещо на Мегаъплоуд, не мрънкам, а дърпам (уф, вече имам чувството, че съм цял Плюшкин  Crazy)

Общи условия

Активация на акаунт