Някой раждал ли е в клиника св.Лазар

  • 3 311
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 417
Здравейте!Има ли някой който да е раждал в клиника св.Лазар и дали е останал доволен.Много ще съм ви благодарна ако ми дадете някакава информация.Също така да ми кажете и за цените там.Тази клиника е в София, забравих да напиша.

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
ползвай търсачката им аняколко теми и някои не много ласкави

# 2
  • Мнения: 101
Ами аз не съм раждала там,но докато бях бременна ходих на 3D ехограф там.Общо взето само ми взеха паричките и толкова.Нищо не ми обясниха конкретно.По телефона ми казаха 80 лв. цветен ехограф,а като отидих се оказа,че е черно-бял.Попитах защо не е цветен,а те ми казаха-"Дай 200 лв. и ще го оцветим"!Не знам за раждането,може и да са добри специалисти! newsm78

# 3
  • Мнения: 2 663
Там важна е "парата" и по това се определя професионализма и отношението

# 4
  • София
  • Мнения: 1 161
там се ражда само със секцио със или без причина, защото така им изнася.

# 5
  • Мнения: 350
Колко любопитно моят случай е абсолютно аналогичен на този на bibii. 
Ходих в Св. Лазар на 3Д като по тел. ми казаха 80 лв. и 20 лв. за снимки за вкъщи, а на място станаха 200 лв. за цветни снимки. Наистина е много скъпо, и може би не си струва. Прочети назад във форума има много и не много ласкави отзиви. За съжаление в момента не мога да намеря темата. Та отидохме със съпруга ми, но изглежда бяхме много "изтупани", защото когато попитехме за цената на ражденето ми казаха 2500 лв. независимо дали е секцио или обикновенно, а ако искам екстри  - 4500 лв.  #Crazy  Money Дъщерята на моя позната ражда в началото на 2006 там за 1800 лв. - голяма инфлация ги гони. Та ако имаш уложнение при раждането, знай че пак отиваш в Шейново.

# 6
  • Мнения: 2 258
Аз родих там Деничка и както съм писала доста пъти съм доволна от абсолютно всичко.Детето ми посещава и педиатрията им.В момента проследавам бременността си отново там и ще родя с най-голямо удоволствие второто си дете точно в тази болница.Радвам се,че в България съществува подобно място!

# 7
Аз ще раждам там в петък, секцио . Следващата седмица ако мине всичко наред мога да ти дам най-пресна информация .
За сега имам абсолютно доверие и разчитам на тях всичко да мине нормално.

# 8
  • Мнения: 3 425
Моя приятелка роди там и 2те си деца и каза,че е супер доволна...нямаше никакви оплаквания  Peace  За цените не знам нищо,но и двете раждания са били секцио!

Аз ходих там на фетална морфология при доц. Томова и въпреки че казах,че не живея в Бг цената си беше 80лв,но не съм искала цветна картина,а просто търсех добър специалист с перфектна техника  Peace

# 9
  • Мнения: 25
Здравейте,
Аз искам да изкажа моето отрицателно мнение за клиника Свети Лазар. Там са важни пари, но хайде щом си решил да е там, значи си ги имал тези пари, но те нямат отношение към човека, може би ако си фолк звезда – поне навсякъде се хвалят с това. Аз не съм раждала, при мен беше лапароскопия.Но да са живи и здрави, нали е важен крайния резултат(така казват). Смешното е че даже не мога да кажа , че са комерсиални, защото по мое мнение ако си комерсиален, ще направиш всичко, за да се върнат хората пак при тях – в тяхния случей да отидаш на прегед, дори да роди. А при мен те остовиха толкова отрицателно мнение, че повече никога не бих отишла.

# 10
една позната беше ходила за аборт в тази клиника,не я бяха изчистили като хората и ходи отново на кюртаж,за цените-много е скъпо,не знам дали си заслужава.успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт